Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam a barátomat, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a barátomat, ez lenne a vége? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ideges voltam és csúnyán beszéltem vele, kiabáltam. Aztán ő hazament, én meg hagytam. Utána mentem, de már nem volt ott. Hívtam egy csomószor, mondtam hogy sajnálom, nem akartam megbántani, csak ideges voltam. Rám tette a telefont, hogy hagyjam békén, vége. Később küldött egy sms-t hogy ő szeret engem, én meg így viszonzom...


Ezt követően írtam neki, hogy sajnálom, majd 3 órával később megint írtam, hogy szeretem, ne haragudjon mert megbántam ami történt és aludjon jól. Azt is írtam, hogy figyelni fogok hogy ne viselkedjek így, nem akarok olyan lenni mint anyám (sokat kiabál és veszekszik apával, én meg ezt látom...) Ő erre azt írta, hogy pedig pont úgy viselkedtem, tudhatnám milyen rossz. Írtam erre, hogy tudom, ne haragudj, ideges voltam, meg tudsz bocsátani? Erre azt írta, hogy "nem tudom. jóéjt".


Mit csináljak most? :(


2014. jan. 4. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj, szerintem megbocsát.
2014. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Várj.

Előbb vagy utóbb igy is úgy is lenyugszik.

Még kérj egy párszor bocsánatot, próbáld kiengesztelni, járj a kedvébe, én a helyedbe még küldenék pár ne haragudj, hülye voltam üzit.

Én is ezt csinálom, aztán reggel kicsit még morci, de már délután egy jó és vad békülős szex, oszt már arra sem emlékszik, hogy veszekedtetek:)

2014. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2nap múlva megint dúl majd a szerelem, meg fog bocsátani :) Aztán addig se szomorkodj.
2014. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak duzzog... Biztosan megbocsát, fel a fejjel! :)
2014. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem igazatok lesz :)
2014. jan. 4. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!