Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves vagyok. Most életemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves vagyok. Most életemben először voltam szerelmes. De a lány azt mondta nem akarja tovább a dolgot. Ti még próbálkoznátok?

Figyelt kérdés

Eddig volt már elég sok csajom de nem fogott meg semmi egyiknél sem.

Vele más volt itt szerelmes lettem.

1hónapig tartott de a lány azt mondta nem akarja tovább. Utána még egyszer próbálkoztam de akkor is azt mondta hogy ő ezt már ebben a formában nem szeretné.

De viszont még szokott keresni meg ha beszélek vele és kérdez a mostani nőimről az látszik rajta hogy rosszul esik neki.

Múltkor elhívott azt hittem akar valamit próbálkoztam de ő visszautasított.

Én már büszkeségből nem próbálkozok többet

de viszont szeretném őt

meg rajta sem tudok elmenni ő mit akarhat( mikor kérdezem azt mondja már nem ......)


mit tanácsoltok ?

(jó tudom nem lehet belelátni egy ilyen helyzetbe, de mégis )


2014. jan. 4. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nemet mondott, akkor tartsd tiszteletben.
2014. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"De viszont még szokott keresni "


Barátilag elhívott te gyökér, de ez nem jelenti azt, hogy a feleséged szeretne lenni. Ez a hajó elment, keress másikat!

2014. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gyökér a kérdező. Tudom, hogy sokan ezen az oldalon nagy hívei a maradjunk barátok exszel dolognak. Én pl. nem, pont ezek miatt a dolgok miatt:/ ami volt, elmúlt, felesleges egymást keresni, főleg, ha az egyik még érez valamit és friss a dolog. normális, hogy félreérted, ő meg barátkozni akar. neki nyilván azért megy, mert nem szerelmes beléd:(
2014. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Enged el, menjen. Ha visszatér fogadd vissza, ha nem jön, lesz másik.
2014. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!