Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet biztosan tudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet biztosan tudni, hogy jártok valakivel? Ezt külön meg szoktátok beszélni vagy magától értetődö bizonyos dolgok után?

Figyelt kérdés
Ha volt csók, volt már több randi, folyamatosan tartjátok a kapcsolatot egész nap kb. Az járás?

2014. jan. 4. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a járást onnan számolom, ha volt 5-10 alkalom szex és megegyezek a lánnyal szóban, hogy mától járunk.
2014. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
onnantol kell számitani amig nem rakják ki az emberek a rohadt facebookra hogy xy kapcsolatban yx-szel
2014. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amikor megkötjük a szóbeli szerződést
2014. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az elején közlöm azt a jól be vált mondatot: "én akkor merem kijelenteni hogy járok egy sráccal ha konkrétan rákérdez" ;)
2014. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 32 oldalas kapcsolati megállapodás mindkét fél általi aláírása utántól hivatalos.
2014. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én pl. megkérdeztem, hogy "Tekinthetlek-e mostantól a barátnőmnek?".


Szerintem egy fokkal jobb, mint a "Járunk?".

2014. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néhány alkalommal ha jól sikerült a szex.
2014. jan. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!