Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várják el, hogy gyerekün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el, hogy gyerekünk legyen?

Figyelt kérdés

Állandóan azzal nyaggatnak a szüleim, mikor lesz már gyerekünk a párommal (megjegyzem, 5 hónapja vagyunk még csak együtt). Szeretnének már unokát.

Én viszont még nem érzem magam késznek erre. Igaz van munkám, a párom is talált munkát magának. Amikor mondjuk mindkét fél szülőjének, még korainak tartjuk, fiatalok vagyunk hozzá, szeretnénk élni egy kicsit (mármint közösen), akkor fel vannak háborodva ezen.


Én 24/f, a párom 21/n



2014. jan. 4. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:

mert ahogy öregednek a szülők annál hülyébbek

majd ha 4-5 éve lesztek együtt térjetek vissza erre a témára. előbb ne nagyon

2014. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ösztön. Fenn akarják tartani a vérvonalat és nagyszülőkké akarnak válni.
2014. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ennyi idősen még külön-külön is lehetne élvezni az életet, szóval abszolút megértem hogy a gyereket még nem akarjátok.


Igazából ez a szülők dolga :) Én néhány hetente hazajárok meglátogatom a nagypapám (én 25/F vagyok) és ő is mindig kérdezi mikor hozom a dédunokát... Holott valójában még csajt sem akarok hazahozni mert cserélgetem őket... Ez így jó. A te dolgod élni, a szülők dolga várni a gyermeknemzést :)

2014. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!