Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért aláz meg?

Figyelt kérdés
Az utobbi idoben szerintem megromlott a 2,5 tarto kapcsolatom azert mondom h szerintem mert ez csak azz en velemenyem a paromet nem tudom de igazabol mar azon a ponton vagyok h nem is erdekel nagyon sokszoregbantott az utobbi idoben. De turok....elhagyni nem akarom vagy inkabb merem felek h egyedul maradok e o a leghosszabb elso kapcssolatom a tobbi ami volt elotte 1 az ..... Nade mind egy is az.... A lenyeg ami miatt ideirtam az hogy egyik este azt mondta nekem hogyudorito vagyok pedig adok magamra nem vagyok igenytelen. Az agyokomon lettek borotvalas utan ilyen kis patti felek es azt mondta hogy ezert vagy te itt ilyen undorito ezzel nagyon megbantott. Ti hogy es mit reagalnatok erre? Egyutt elunk csak h ezt is tudjatok. Bocsi ha van hibam de nem olvasom vissza mert telorol irtam es ..... Legyszi normalis valaszokat adjatok! 24 L
2014. jan. 5. 06:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem turnem el, h igy beszeljen velem az az ember, aki elvileg szeret. Ha neked ez jobbmint az egyedullet akkor csinald, de ez a sajat gyavasagodat fogja minositeni. Ha azert maradsz csak a kapcsolatban, mert felsz az egyedullettol,az mar regen rossz. Bizz magadban annyira, h tudd, egyedul is megallod a helyed, nem kell ilyeneket elviselned..a Te eleted, rajtad mulik, h mit kezdesz vele, de szerintem ne hagyd,h egy embertol fuggjon az eleted! Legyel onallo, talpraesett, allj ki magadert, legyen benned tartas!
2014. jan. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"elhagyni nem akarom vagy inkabb merem felek h egyedul maradok"


Ezért. Mert tudja, hogy bármit megtehet veled.

2014. jan. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ó, milyen ismerős! Én ezért húztam 5 évig az első komolyabb kapcsolatom! Nem tudtam elképzelni, hogy van élet utána.

De a tapasztalatom az, hogy igenis van! Sőt, sokkal jobb! Már nagyon bánom, hogy nem léptem le évekkel korábban.

Dumának tűnik, de tényleg van olyan férfi, aki szeretettel, tisztelettel bánik veled, és nagy ívben tesz arra, hogy éppen véletlenül kipattogtál.


Ne hagyd, hogy megalázzon, hagyd ott! Minél előbb, annál jobb! Ha ilyet megenged magának, akkor ez a kapcsolat sajnos jobb már nem valószínű, hogy lesz :(

2014. jan. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért aláz meg?

Mert bunkó, vagy csak ´rosszfiú´

Ti nők tuttomal szeretitek az ilyent, akkor most miért sírsz?


Félsz hogy nem találsz más barátot, ezért nem mersz szakítani?

Te bajod... Pont ez volt az a mondat, ami miatt nem is tudnák segíteni. Ha így áll hozzá...

F

2014. jan. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!