Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a mondat nem sértő és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a mondat nem sértő és bunkó? "Ha nem lesz jó ba*zás, gyertek vissza" a párod haverjától?

Figyelt kérdés

Voltunk egy szórakozóhelyen, ahonnan éjjel leléptünk,hogy kicsit kettesben is legyünk, mert ez mostanában ritka volt.Erre az egyik haverja odajött,és azt mondta,hogy megharagszik, ha nem megyünk vissza.

Az úton felhívta,hogy csak viccelt, de "ha nem lesz jó b.... menjünk vissza majd".

Mit szólnátok?


2014. jan. 5. 18:31
 1/5 Sulek Péter ***** válasza:
sztem ez a barát stílusától függ meg hangsúlytól :D amúgy kicsit tényleg bántó de sztem csak poénnak szánta sztem :D
2014. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg neki ilyen a stílusa. Az én páromnak is van olyan barátja, akinek hasonló poénjai vannak. Nyilván viccnek szánta, annak is kell felfogni, hülyeség megsértődni rajta.
2014. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen az és ha téged is zavar mond meg a párodnak hogy neked ez rosszul esett és többet nem akarsz olyan helyre menni ahol az a paraszt van...
2014. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

mondtam a páromnak, hogy azért ez durva, hiába hallgattam el tőle sokmindent.

Csak nevetett...

2014. jan. 5. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Hányszor teszed még fel ezt a kérdést? Meddig kattogsz még ezen a hülyeségen?
2014. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!