Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te letiltottad az exed a facebookról?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért tetted?

2014. jan. 5. 18:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
nem..de rohadt közel járok, mert még mindig szeretem
2014. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Igen, mert folyamatosan megcsalt és kihasznált érzelmileg és financiálisan is.
2014. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Mi ugyanis felnőttek vagyunk, és felnőttek módjára tudtunk véget vetni egy korszaknak. Nem egymást ócsárolva. Nincs miért letiltanunk egymást.
2014. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem, de ő letörölt, mondván neki fáj látni a dolgaimat. Bár nem tiltott le, csak letörölt.
2014. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is azt kene. De nagyon szeretem nem tiltanam le az asszonyt jo legalabb meg rejszolni a kepeire :(
2014. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
igen,mert kihasznált ahogy lehet és még mindig csinálná.de csak egyet tiltottam,a többit nem.
2014. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
le de csak mert nem akartam látni, pl ha a fb. ismerősöket ajánlott... egyszerűen nem akartam látni mert nehéz volt elfelejteni és ennyi
2014. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Igen, mivel én még szerettem, na jó most sem utálom és azt hittem, hogy ő is és a szakításunk igazából nem volt túl egyértelmű, de ez már mindegy...Kirakta, hogy kapcsolatban, nekem meg az volt az első, amit megláttam...Sírtam egy órát, aztán letöröltem mindenhonnan. Ki is akadt rajta. 17L
2014. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
nem, van akivel nagy ritkán még beszélek is pár szót. soha nem váltam el haraggal senkitöl.
2014. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
mindegyiket.
2014. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!