Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok,11 év korkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok,11 év korkülönbség soknak számít?

Figyelt kérdés

A srác 31 éves, én pedig 20. Ugyan olvasgattam kérdéseket és válaszokat ebben a kategóriában, de...talán mégis irányadóbbak egy saját kérdésre adott válaszok.

18 éves korom óta ismerem, és már akkor sem voltunk közömbösek egymásnak, ő próbálkozott is, de én visszautasítottam. Most majdnem ott tartunk, mint akkor, de ahogy én öregszem, nyilván ő is. Nagyon jól elbeszélgetünk, megértjük egymást, csak (és ezt neki is említettem) neki lehet, lassan inkább a családalapításon kéne gondolkodnia, én meg ahhoz még gyerek vagyok.

A másik, ami kicsit aggaszt,és zavaró lehet, hogy alig 10 évvel fiatalabb, mint a szüleim.


Lehet eredményes egy kapcsolat, ekkora korkülönbséggel?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2014. jan. 5. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy attól kellene tartanod, hogy nemsokára családalapításra adná a fejét...

Aki 29 évesen képes ráhajtani egy 18 évesre, az nem éppen az érett, komoly fajtához tartozik. Inkább ahhoz, akik sose akarnak megállapodni.


Ilyen szempontból működhet. Egészen addig, amíg TE nem vágysz többre, jobbra.

2014. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majd jönnek az olyan válaszok, hogy NEM NEM fog működni, meg miért vagy apakomplexusos... stb.stb.

22 vagyok párom 33 és jé idestova 3 éve együtt vagyunk. Nem az számít, hogy mások miként látják ezt a kapcsolatot, ha jól működik a kapcsolatotok úgyis együtt maradtok ha nem akkor meg nem, ilyen egyszerű az egész. :)

Sok boldogságot! :)

2014. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Élő példa: unokatestvérem 18 éves, a barátja 17-18 évvel idősebb nála. És kb2 éve együtt vannak.

Szóval nem.

2014. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! :)


Az első hozzászólónak: Épp tegnap mondta el, hogy először 21-22 évesen gondolkodott el azon, hogy kinek fogja átadni azt, amit neki adott az édesapja. Lehet, hogy neked is igazad van, viszont én valahogy a korombeliekkel nem tudok úgy ellenni, mint egy minimum 5-6 évvel idősebbel. Például: a legjobb haverom is 26 éves. :)

2014. jan. 5. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!