Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma velem?

Figyelt kérdés

Párommal több mint egy éve vagyunk együtt, az utóbbi hetekben hónapban, gyakorta veszekdetünk, olyan dolgokon is amik előtte nem jelentettek problémát.


Amit észrevettem magamon, hogy nehezen tudom kimutatni az érzelmeimet, hogy gyakran tűnök ridegnek, távolságtartónak.


Hamarabb felkapom a vizet, apróságokon is, sértődékenyebb lettem mint voltam mondjuk fél évvel ezelőtt.


Ha viccből mond valamit, akkor már egyből támadásnak vélem, és úgy szólok vissza, ahogyan nem érdemelné meg, akár szavakban vagy hangnemben. Kevesebb türelmem van, gyakran pillanat alatt ideges stresszes leszek, felemelem a hangomat. Férfi létemre úgy viselkedek olykor - egyre sűrűbben mint egy hisztis p****.


Türelmes csendes nyugis ember vagyok alapból, nem vagyok haragos agresszív, nem csapkodok, nem küldöm el sehova és nem hordom el mindenfélének, és tudom hogy nem így kellene reagálnom.


Van ötlet tipp, hogy min vagy hogyan változtassak?

31/F



2014. jan. 5. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szereted már, elmúlt a dolog, ennyi.
2014. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azon próbálj változtatni, hogy akkor se kapd fel a vizet, ha tényleg bántásnak szánja. Vannak erre technikák.


Akkor pedig kiderül, hogy kivel van gond. Szerintem. Amúgy ilyen veszekedés mindig vagy akkor szokott lenni, ha valami szexuális probléma van (eltérő igények, valamely fél hűtlensége), vagy akkor, ha valamelyik fél önbecsülésével van probléma (szülők nem fogadták el olyannak amilyen, munkahelyi problémák vannak, munkanélküliség, balesetet okozott, stb.)

2014. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mellette lettél ilyen, nem lehet, hogy vele van a probléma?
2014. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!