Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért csináljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért csináljátok ezt? Akinek inge vegye magára!

Figyelt kérdés

A barátnőm alapvetően kedves, aranyos, de amikor nem áll módunkban személyesen beszélni és chatelünk nagyon könnyen megsértődik, és mindig azt akarja, hogy az övé legyen az utolsó szó. Állítása szerint szeretné nőnek érezni magát és ebbe az is beletartozik, hogy neki legyen igaza és "irányítson" engem. Ha vitázunk részéről nagyon hamar eldurvul a dolog és olyankor a "B+" "B@$z0dj meg" kifejezéseket előszeretettel használja és bunkózik. De ha én egyetlen bunkó kifejezést írnék neki nekem annyilenne ... ha vitával válunk el és nekem lenne igazam akkor is elvárja, hogy én béküljek először.

Élőben teljesen más, semmi gond vele, de egyetemen tanul így elég sokat beszélünk neten. Én ezt nem tudom meddig fogom bírni. 21/F



2014. jan. 5. 20:03
 1/5 Költőnő? ***** válasza:

"Állítása szerint szeretné nőnek érezni magát és ebbe az is beletartozik, hogy neki legyen igaza és "irányítson" engem."

fogggalma nincs akkor mit jelent NŐNEK lenni... :(

2014. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Növessz tököt!
2014. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy nem illetek össze. Vannak, akik szívesen kérnek bocsánatot a nőtől akkor is, ha nincs igaza, és ha a barátnőd ilyen beállítottságú, neked meg ez teher, és nem tartod nőiesnek azt, hogy övé legyen az utolsó szó, akkor másnál kellene próbálkoznotok. Szerintem szimplán túl domináns hozzád.
2014. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért ilyen, mert nem biztos magában, várja a megerősítést, hogy szeretik.

A távolság miatt valószínűleg veszélyben érzi az érzelmi biztonságot, fél, hogy elveszíthet, és ezért ingerlékenyebb.

Ezzel azt tudod csinálni, hogy vagy megbeszélitek normálisan élőben, hogy neked ez így nem jó, vagy hagyod, és megy minden így tovább, ha neked ez egy elfogadható helyzet, vagy keresel olyat, aki nem hisztis.


A megbeszélésnél arra kell vigyázni, hogy általában megígéri az ember, hogy változni fog, de aztán pár nap-hét és teljesen ugyan ott van ahol kezdődött, ha nincs elég elszántság mindkét fél részéről.

2014. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Én ezt nem tudom meddig fogom bírni. "


Ezt a részt pontosan megtudom neked mondani, amíg meg nem unod a papucsállatka létet.

Bár ismerek olyan lényt, ("férfit"?) aki nem unta meg, de azzal úgy vagyok, hogy meg is érdemli, aki hülye, haljon meg.

2014. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!