Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma véglegesen kilépett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma véglegesen kilépett az első szerelmem az életemből, tudnátok valami biztatót vagy vigasztalót mondani?

Figyelt kérdés

Nem haragban váltunk el, de ő többet nem akar látni, én viszont még érzek valamit.

Lány vagyok, vele vesztettem el a szüzességem.


2014. jan. 5. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
ujev uj elet, uj pasi, uj haverok, uj bulik fogd fel igy ne bankodj nem lesz jobb csak kinzod magad amugy meg mindenki eletebe megtortenik az eleje egy kicsit rossz lesz egy ket honap elfelejted
2014. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lesz majd másik aki jobb lesz okosabb, tökéletesebb, stb...
2014. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt hogy nem vagy egyedül én is így vagyok , csak mi sajnos nem jöttünk össze :( ami sokat ront a helyzeten.


Menj társaságba és ismerkedj hátha találsz valakit , én is ezt teszem.

2014. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel. Sokan vagyunk, akik tudjuk mit érzel :)
2014. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szívesen mennék ismerkedni, szórakozni (biztos segítene), csak ez a fránya vizsgaidőszak most kezdődik... Nem lesz egyszerű koncentrálni.

Nagyon köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 5. 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezen szinte mindenki átmegy. Hülyeség lenne azt mondani, hogy ne foglalkozz vele, mert ilyenkor úgyse érdekel más. Ez a fiúkra is vonatkozik, egyelőre ne keress mást, abból csak görcsölés lesz. A szakítás hasonlít a gyászhoz, ahhoz, hogy tovább tudj lépni, szembe kell nézned azzal, hogy tényleg vége. Ha elég bátor vagy, vállalod a fájdalmat, amit a gyászban való elmerülés és a véglegesség megértése okoz, akkor görcsök nélkül jön a következő kapcsolat. Ellenkező esetben ugyanazokat a hibákat követed el újra és újra.

Az első szerelem nagy ajándék, nagymama korodban is úgy emlékszel majd rá, mint most. Mindenki vigyáz rá, aki ismeri és átélte, kicsit keserű, kicsit édes emlék lesz, megtanulsz miatta mosolyogva sírni.

Üdv a klubban! :)

2014. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kacumoto válasza:
Két dologgal nem tudunk mit kezdeni a "Tegnap és a Holnap" a maradékot kell értelmesen eltölteni,
2015. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!