Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetek szerelmes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek szerelmes egy olyan fiúba akit jóformán nem is ismerek?

Figyelt kérdés
Életemben összesen ha 3 szót váltottam vele. Gyakran látjuk egymást uliban. Néhány csoportba is járok, ahová õ is jár. Bejelöltem Fb-n visszajelölt, majd pár hét múlva kitörölt, ok nélkül. Mégis szeretem õt. Miért? 2 évvel nagyobb mint én és még legalább 2 évet sulistársak leszünk. Kérlek adjatok tippet mit tegyek. Lehet hogy utál. De nem tudom miért. Másképp miért törölt volna ki? Vagy mivel úgy sincs esélyem nála hogy felejtsem el? :)

2014. jan. 5. 22:09
 1/4 anonim válasza:
a szerelem fura. csak akkor tudod, elfelejteni ha igazán szereted, ha valamiképpen megbánt téged.:/
2014. jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 15, õ 17.
2014. jan. 5. 22:16
 4/4 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Ha már fészbuk,lehet,hogy azt gondolta:azért jelölt meg ez a lány,mert meg akar ismerni,és nem írtál neki semmit,ezért gondolom nincs szüksége olyan emberre,akit nem is ismer.

Legalábbis erre következtetek.

Köszönj rá,kérlek,kezdeményezz valahogyan egy beszélgetést,aztán megismeritek egymást szépen lassan.Közös ismerőseitek vannak esetleg?( ezt már nem fészbukra értem,azt hagyjad,kérlek,könyörgöm)

Ismertesd meg magad vele!Vagy ha már vannak közös csoportok,ahová jártok,azok sok alkalmat adnak az ismerkedésre!Lazán,könnyedén,tudom,tudom,tinédzser vagy,de ha meg akarsz valakit ismerni,akkor ilyen módokon lehetséges.:)

2014. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!