Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor megbántott lányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor megbántott lányhoz hogyan közeledjek?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lány régebbóta, 25 fölöttiek vagyunk. Régebben sokszor megbántották, 1-2 hétig tartottak a kapcsolatai. Csak barátilag mesélte nekem, hogy nyáron 2 pasit küldött el, mert olyan korszaka van most (tehát nem én kérdeztem rá!), jó egyedül + a munkája. Mégis, közeledni akarok, de félek, nem tudok igy, énis erre a sorsra jutnék.
2014. jan. 5. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Lopakodva
2014. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Papírzsebkendővel.
2014. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, hidd el. Nyilván oka van annak, hogy a kapcsolatai tönkrementek, és őszintén szólva nem hiszem, hogy mindig csak a másik fél volt a hibás. Plusz a legtöbb hasonló lány annyira bezárkózik, hogy képtelenség közel kerülni hozzájuk. Nem egy ilyen lánnyal próbáltam ismerkedni, beszélgetni, segíteni is akartam nekik, de semmi eredmény. Szóval szerintem keress más lányokat, az ilyenektől marha hamar ki lehet égni. Te mindent meg akarsz majd tenni érte, fülig belezúgsz, ő meg le se fog sz*rni, és majd a végén ha kell is neki pasi, az nagy valószínűséggel nem te leszel.
2014. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mert meggondolatlanul beleugrott a kapcsolatokba, most már óvatosabb.
2014. jan. 5. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!