Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszahúzódó, csendes lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó, csendes lányok! Mit vártok el egy párkapcsolattól, pasitól?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Kolbászt.
2014. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bódottágot, szerelmet, törődést, kalandokat, izgalmat, megértést, határozottságot, humort, biztonságot, kedvességet, pofont ha elvesztem önmagam, őszinteséget, bizalmat ilyesmik...:) ezeket én is megadnám
2014. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2# ott a pont!
2014. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elsősorban nagyon jó szexet, mivel a csendes, befeléforduló emberek önállóbbak másoknál, kb az egyetlen dolog amihez szükségem van partnerre az a szex. De azért nem bánom, ha néha becsatlakozik másba is, pl edzés, kirándulás, nézhetünk együtt filmeket, játszhatunk videójátékokat, tanulhatunk együtt (bár olyannal még nem találkoztam, aki ezt élvezte volna:)) főzőcskézhetünk, stb. Emellett tartsa tiszteletben, ha egyedül szeretnék lenni, ne akarjon folyton rajtam lógni, ne sértődjön meg, ha "lekoptatom", találja fel magát ő is! Ne akarjon megváltoztatni, legyen őszinte, önálló, megbízható, érett gondolkodású! Kb ennyit.
2014. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

törődő, odafigyelő, türelmes (hozzám néha kell ez is hiszen nem mindig vagyok ilyen, néha nagyon el tudok hülyéskedni, mondjuk csikizem a másikat :))

szeressen kimozdulni, ha kell, becsüljön, a kapcsolatunkért kiáljon. kb ennyit ^^

2014. febr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!