Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak esélyt az exemnek?

Figyelt kérdés
5 éves kapcsolatom zárult le 2 és fél hónapja,és az exem rá 2 hétre össze is jött mással.Én pár hétig tepertem,vissza akartam szerezni őt,de túl görcsösen akartam,és csak jobban eltávolodott tőlem.Aztán 1 hónap után elkezdtem túltenni magam rajta,és nem kerestem.Eltelt 2 hónap,és fura üzeneteket kezdett el írni,Ok nélkül,most már ott tartunk,hogy ott hagyja a jelenlegi párját mert engem Szeret,erre rájött,és hogy engem keres az új párjában.Én elutasítottam,de azt mondta nem adja fel,az az igazság,hogy még én is szeretem őt,csak félek,a csalódástól és nem tudom bízhatok-e még benne?nagyon teper,és ha tényleg úgy lenne minden ahogy mondja,nagyon szép és jó lenne,de tényleg képes valaki megváltozni,vagy ez csak egy fellángolás neki ismét?Volt már valaki hasonló helyzetben?Működhet mindezek után?
2014. jan. 6. 06:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát több kérdés is felmerül ilyenkor.

Miért szakítottatok?

Mert ha egy emberi jellem hibájából, amin alapvetően nem vagy nehezen lehet változtatni akkor nem fog működni továbbra sem. Ideig óráig biztosan.


De ha nem a jellembeli inkompatibilitás miatt alakult ez ki, csak egymásra untatok vagy hasonló elejébe mehetős dolog miatt volt a szakítás, akkor még működhet, ha jobban odafigyeltek egymásra és a kapcsolatra.

2014. jan. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát a szakítás Oka főleg a kapcsolat ellaposodása volt,nagyon monoton volt a kapcsolatunk,és ebbe mindketten belefáradtunk.illetve másak voltak a jövőbeli elképzeléseink( én kertes ház egy kis faluban,ő pedig városban akart élni)De most azt mondta rájött,hogy ő sem azt akarja,csak velem akar lenni,de nem tudom nem -e csak azért mondja,hogy visszaszerezzen,aztán kezdődik mindez elölről!?
2014. jan. 6. 07:10
 3/13 anonim ***** válasza:

Ülj le vele beszélni erről komolyan. Hogy ne pánikszerűen gondolkodjon, hanem őszintén mondja el mit akar. Ne adja fel egyikőtök sem az álmát, meg a vágyát, mert a másik boldogtalansága megmérgezni a kapcsolatot.

Aztán adj neki időt átgondolni. És aztán lépjetek.

2014. jan. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És neked azóta van valakid?? Nem lehet hogy csak a megszokás köt össze titeket?
2014. jan. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én elmondtam neki,hogy nem akarom,hogy miattam feladja az álmait,és én sem fogom az enyémeket,de azt mondta,hogy most jött rá,hogy mit is akar valójában.Honnan is tudhatnám,hogy tényleg így van,nem csak mondja?Nekem azóta nem volt komoly kapcsolatom,inkább csak ismerkedtem,mert még mindig őt szeretem,és őt kerestem a nőkben,akikkel ismerkedtem.:S Hát annyit tudok hogy én Szeretem,és eltudom vele képzelni a jövőmet és most Ő is ezt mondja,de ugyan hihetek neki,mert tényleg nagyon teper most,csak félek,hogy nem tart soká,és ismét csalódom.
2014. jan. 6. 07:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Második esély??? Én úgy gondolom hülyeség, semmi értelme. Abba szokott beletörni a bicska.
2014. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1: Nem értem mit jelentett nálatok az ellaposodás. Kifejtenéd pontosabban?

2: Akkor most sürgösen lépjetek is a mostani közös (alapjában a te) elkpzelésetek irányába. Házasságkötés, leköltözés, gyerek, stb.

2014. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát az ellaposodás nálunk abban nyilvánult meg,hogy például a testi kapcsolat ritkábban volt illetve nem jártunk el szinte sehová,és szinte minden nap egyforma volt,pár szót váltottunk aztán alvás,nem törődtünk annyit egymással,ami neki hiányzott hogy nem éreztettem vele hogy szeretem,mert természetes volt.Rájöttem én is mikben hibáztam,mert ki kellett volna mutatnom az érzéseimet,és kissé feldobni a monoton hétköznapokat is,de ezen tudok változtatni és akarok is,csak nem tudom elég-e ahhoz,hogy már ne legyen több zűr közöttünk.Ő már most szeretne beleugrani dolgokba( pl. költözés) csak én félek a csalódástól,pedig szeretem,ezért is próbálok itt segítségre lelni,hogy ugyan csak kezdeti ígéretek ezek,vagy ha mindketten változtatunk akkor még akár életre szóló kapcsolat is lehetne!?
2014. jan. 6. 12:41
 9/13 Költőnő? ***** válasza:
nekem kicsit úgy tűnik, mintha vissza akarna menekülni a megszokottba:(
2014. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tartok én is ettől,ezért nem tudom hogy lépjek,de elszalasztani sem akarom a lehetőséget,hogy boldog legyek!
2014. jan. 6. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!