Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna ha a párod ex egyéjsza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha a párod ex egyéjszakás kalandjával egy társaságba járnátok és kijelentené hogy ő akkor is fog vele beszélni mivel nem akar már tőle semmit?

Figyelt kérdés
.
2014. jan. 6. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Miután köztünk teljes a bizalom és nem tiltunk/engedélyezünk egymásnak semmit, mivel mindketten felnőtt emberek vagyunk, ezért nem érdekelne.
2014. jan. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Engem ami valamennyire zavarna, ha LETTEK VOLNA NEKI "egyéjszakás kalandjai", de mivel ez a múlt, számomra lezárt.

Az meg, hogy beszél vele, teljesen normális dolog, ha egy társaságban vannak. Ha az illetö jelentene neki valamit, akkor nem VELEM lenne.

2014. jan. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2014. jan. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem...

nem mondta hogy nem érdekli, nem csípem a csajt egészen más okból és benne van a társaságban... Nekem áradozik "milyen szerencsés" vagyok... Szerintem ha a párom nyitott lenne rá kivetné a hálóját...de látom, hogy tök hidegen hagyja a csaj... Féltékeny nem vagyok... A múkt elmúlt, nem véletlenül nem maradtak egy pár..(nekik nem 1 hanem több éjszakájuk is volt, de nem jártak, viszont a férjemnek ő volt az első)


Ha ezt így kijelentené a csaj furcsálnám, hogy azt gondolja érdekel ő mit akar, enegm csak az érdekl, h a párom mit akar, a vásár kettőn áll, a tarsaságban találkozunk csak a lánnyal, ráadásul oda minidg együtt megyünk.

Nm érzem úgy, hogy okom lenne féltékenynek lenni..

2014. jan. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mivel, ha vele vagyok, akkor bízom benne. Ha meg nem bízom benne, akkor nem vagyok vele, tehát akkor meg azért nem érdekel.
2014. jan. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha az egyéjszakás előtted történ és nem veled párhuzamosan, azaz nem csalt meg és jóban vannak és azelőtt is egy társaság tagjai voltak, hogy veled összejött akkor nem csak nem kéne, hogy zavarjon, de semmi jogod nincs számon kérni.

Ha zavar lépj túl rajta. Nem fogja megint megdugni. Ha mégis akkor mással is megcsalt volna ha lehetősége adódik. Ha bízol benne akkor nincs min aggódni.

2014. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
ha volt rá alkalma és mégsem vele van, az valszeg nem véletlen.
2014. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!