Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki azt mondja a párjána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki azt mondja a párjának hogy szeretlek, az akkor úgy is van? Van olyan aki kimondja hogy szeretlek, de a valós tartam nincs mögötte? Aki még sem így gondolja azok az emberek miért mondják még is?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen is, olyan is.

Párom és én is őszinte emberek vagyunk. Nem tudnánk olyan dolgot mondani a másiknak ami hazugság lenne.

De az exem, szemrebbenés nélkül tudott hazudni. Sőt neki életeleme volt a hazudozás. Olyan dolgokban is hazudott aminek semmi értelme nem volt. Vannak ilyen emberek. De hogy ez nekik miért jó azt nem tudom.

2014. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én exem is hasonló volt mint az első hozzászólónak. Utólag megfejtettem, hogy nárcisztikus személyiségzavarban szenved és akiből érdeke van annak azt tudja hazudni amit a másik hallani akar.. ha éppen azt, hogy szeretlek akkor azt hazudja. Persze valós tartalom sosem volt mögötte, az ilyen ember képtelen erre.

Az a lényeg, hogy a szavak és tettek összhangban legyenek egymással, ha a kettő üti egymást, akkor az nem őszinte..

2014. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozok.

Az én exem is minden apróságban hazudozott, de tényleg olyanban is amiben teljesen felesleges volt.

Pl. ha megkérdeztem milyen színű felső van rajta (ez egy hülye példa) és zöld volt rajta, ő azt mondja piros. Ilyen persze nem volt, de kb. ilyen szintű dolgokban is hazudozott.


És abban is hogy szeretett :) ez inkább személyiségfüggő :)

2014. jan. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy tudna-e hazudni az emberek? Igen, tudnak.
2014. jan. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bizony van sajnos.Férfiak és nők is hazudnak.Sokszor már ez a szó,inkább azt jelenti hagyjál már békén,ne kutass az érzelmeimben amit irántad érzek.Sokszor csak azért mondja valaki a párjának ,hogy az megnyugodjon,mert tudja ezt szeretné hallani.Ez a szó egyfajta biztonságot ad a másiknak,mert tudja ha ezt hallja na akkor minden rendben van.Viszont nem mindegy hogyan mondja az a másik fél,mert azt nem lehet szimulálni.Valószínű azért tetted itt fel ezt a kérdést,mert a párod úgy mondta neked ezt a szót,hogy érezted nincs mögötte valós érzelem.Na igen ha már ezt érzed,akkor a megérzésedre oda kell figyelni.Meg kell figyelni a párodat ,hogy ezen a szón kívűl mit tesz,ami arra utal,hogy szeret téged.Nekem a volt barátom testvére egyszer eljött velünk szórakozni az újdonsült barátnőjével,és közben hívta az élettársa,simán és folyékonyan hazudott neki valamit ,persze a végére odatette a szeretlek kicsim szöveget.Miután letette az új szerzeményű nőcske csak nézett egy nagyot,erre a srác azt mondta neki ,úgy is hamarosan vége lesz ennek a kapcsolatnak,csak most nem akar ezzel foglalkozni ,ő most bulizni akar.Rá pár hétre szakítottak,és a srác továbblépett az új lánnyal.Szóval ez a SZERETLEK szó itt ezt jelentette.Vannak fiúk akik meg azért mondják,hogy a lány ágyba bújjon vele,aztán mikor meg volt akkor hirtelen kiszeret belőle.Persze van normális ember is aki komolyan gondolja és tényleg amikor kimondja akkor úgy is érzi,de általában az ilyen ember ritkán ejti ki a száján ezt a szót.
2014. jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a "szeretlek" egy olyan udvariassági forma mint pl. jól áll a ruha rajtad. Lehet hogy jól áll, de egy modellen jobban állna, mégis sokat jelent a társunknak, ha megdicsérjük.


Vannak, emberek akik mondják, szeretlek, vannak akik soha. Ez utóbbi hiba szerintem.


Én jobbnak tartom ha mondjuk, van olyan nap, hogy nincs mögötte hatalmas érzelmi vihar, de jó emlékeztetni a másikat arra, hogy egykor nagy szerelem volt, most is nagy a kötődés és a szeretet. Vannak napok, amikor fásultabbak a párok, ilyenkor is jó emlékeztetni a másikat a szeretet fontosságára, és jó mondani, hogy szeretlek, még akkor is, ha akkor egetrengető érzelem nincs mögötte. Fenn kell tartani a másik figyelmét, élesztgetni kell az érzelmeket.


A saját példám a másik végleg, a szüleim sohasem mondták sem egymásnak sem nekem hogy szeretlek puszi is nagy ritkán volt. Szerintem ez így sivár nagyon. Fontos az érzelmeket kihangsúlyozni és emlegetni, ismételni és emlékezni rájuk. Erre jó az akár elcsépelt szeretlek szó is.

2014. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok verzió lehet.


Van, aki komolyan gondolja.

Van, aki nem szándékosan mondja úgy, ha nem szerelmes, csak vonzódik, mert összekeveri a kettőt.

Van, aki meg kifejezetten számító és aljas, és a másikat kihasználja, az meg azért mondja, hogy ne veszítse el a párját (pl. ha pénzért, lakásért, házimunkáért stb. van vele).

2014. jan. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen egyénfüggő. Van aki képes úgy kimondani a szeretlek szót, hogy semmi mélyebb tartalma nincs és van aki nem.

Számomra sokat jelent ez a szó, így soha nem lennék képes úgy kimondani, hogy nem gondolom komolyan, a párom is így gondolja. Nem mondogatjuk minden nap, csak néha, de nekünk nem is kell több. E nélkül is érzem, hogy nagyon szeret. Vol olyan kapcsolatom amelyikben nagyon gyakran igyényeltem, hogy kimondja a párom, hogy szeretlek...nem véletlenül. Az a fontos, hogy ugyanúgy gondolkozzatok ebben a kérdésben.


Hogy miért mondják? Például van aki szeret hazudni, mások el akarnak érni vele valamit, stb.

2014. jan. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én csak az első pasimnak hittem el csak úgy,hogy azt mondta szeret. Persze miután lefeküdtünk, elhagyott. Eleve csak a szex kellett neki. Így vesztettem el a szüzességemet.


Ezek után már nem voltam ilyen hiszékeny:)


Szóval igen, van aki csak azért mondja ki mert érdeke fűződik hozzá, és nincs benne érzelem.


Így később csak akkor hittem el ténylegesen, ha ezt bizonyította is az illető.


27/N

2014. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!