Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb ember kevésbé szeret adni mint kapni?

Figyelt kérdés
Nem csak párkapcsolatokban, úgy általában is.
2014. jan. 6. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Én pl azért szeretek kapni, mert gyerekkorom óta az az érzés van bennem, hogy semmim nincs. Ilyen Negatív Pénisz Sapka vagyok.
2014. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mert kapni jobb mint adni hiszen az ember eredendően önző. Ami nem is baj, ez az alaptermészetünk, azt akarjuk, hogy saját magunknak jobb legyen.

Sajnos magamról is tudom, hogy jobban szeretek kapni mint adni, persze nem minden esetben. ;)

2014. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mert nem voltk még szerelmesek igazán!
2014. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az önzőség az emberi természetbe kódolt, ezen felül lehet kerekedni, de alapvetően ott van mindenkiben, mint túlélési ösztön egyik komponense.
2014. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Heló!


Nyilván tudod a választ. Na, ne ámíts, elvégre ha tudod, hogy a legtöbb ember mit szeret csinálni, és még azt is tudod, hogy "Nem csak párkapcsolatokban, úgy általában is", akkor nyilván a kérdésedre is tudod a választ.

Hiszen aki az általánosítás és a voltaképp megválaszolhatatlan kérdések hatalmával bír, azé a mindenség!

2014. jan. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mert tudattalanok és nem becsülnek meg semmit. olyat kell találni, aki ismeri önmagát.
2014. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kicsit zavaró lehet pl. baráti kapcsolatban is. Vagy például akkor, amikor rájössz, hogy nincs ember aki csak úgy cseveg veled mert az elég, hanem "valamit akar" tőled.
2014. jan. 6. 11:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor elég rossz baráti köröd van
2014. jan. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tényleg elég rossz a baráti köröd...Én szeretek kapni, de szeretek adni is. Mindig izgulok, hogy mit fog szólni a másik. Segíteni is szeretek (haveroknak is, és nem csak barátokról beszélek), de általában utána annak az a vége, hogy ha kell valami, akkor engem találnak meg először...
2014. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szeretnék egyszer olyan ajándékot kapni úgy igazán "betalál"'mert álltalában,ha jó dolgot kapok az úgy van,hogy megkérdezik,hogy mit szeretnék és megkapom.
2014. jan. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!