Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátommal öt hónapja vagyunk együtt, de néha elbizonytalanodom. Eléggé parás lány vagyok amúgy is, főleg kapcsolatok terén, de most rájöttem, hogy néha elakad a beszélgetésünk, s bár van, hogy olyan jól dumálunk, hogy még a buszról is elfelejtünk leszállni, néha viszont, ha csak sétálunk, vagy otthon fetrengünk, beáll a csend, mintha nem lenne téma.. Ilyenkor megijedek.. Baj van? Nem illünk össze? Nem szeret? A másik pedig az, hogy neki vannak anyagi gondjai, amin én szívesen segítenék, de ezek az ajánlatok, tehát az én segítségem sose kell neki.. ez is bánt.. Mit tanácsoltok?


2014. jan. 7. 17:42
1 2
 1/14 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Egy jó kapcsolat akkor igazán jó, ha az a bizonyos csend is kellemes...maga a tudat, hogy ott van melletted és érzed, hogy szeret, te pedig viszontszereted. Nem kell egyfolytában, akár erőltetetten is jártatni az embernek a száját...ez egy nagyon fals elvárás önmagadtól...
2014. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, hogy állítsd be, hogy ne jelenjen meg a neved a kérdéseknél.
2014. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

igen, ez egy ilyen parás elvárás, mert őszintén megmondom, nem sok kapcsolatom volt eddig, és félek.. tehát módszeresen jól szeretném csinálni..


(miért tiltsam a nevem?)

2014. jan. 7. 17:47
 4/14 anonim ***** válasza:
nagyon félős vagy nyugodj meg én a barátnőmell 8 hónapja vagyunk együtt eleinte mindig volt miről beszélni de egy idő után fogynak a témák és már nem lehet állandóan beszélni nekünk is csend van, az anyagi rész hát én se fogadnám el a barátnőmtől mivel én mint férfi egy biztos pont vagyok egy nő számára akire mindig számíthat szóval ne a nő segítsen a férfinak a férfi minden gondját baját megoldja egyedül és mindig ottvan ha segítség kell a nőnek te csak a női szerepet játszd ő játssza a férfit néha hallgasd meg a gondjait bajait és elég annyi :)
2014. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 kendrazoltan ***** válasza:
Az anyagi része ne zavarjon, puszta férfiúi hiúságból is lehet az, hogy nem akarja elfogadni. Vagy pontosan tudja, hogy meg tudja oldani, még ha nehezen is, és nem akar téged terhelni semmi olyan problémával, ami nem hozzád kötődik...ha nem tudja maga megoldani, akkor fog szólni, ezen ne aggódj...
2014. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
tehát akkor lehetséges, hogy egyik sem azért van, mert nem érzi jól magát velem?
2014. jan. 7. 17:50
 7/14 A kérdező kommentje:
nehéz lenne elhinni..
2014. jan. 7. 18:00
 8/14 anonim ***** válasza:
jól érzi magát veled
2014. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ezt honnan gondolod?
2014. jan. 7. 18:01
 10/14 kendrazoltan ***** válasza:

Ne izguld ennyire túl a dolgot, mert előbb-utóbb ez az, ami ahhoz vezet majd, amitől tartasz...az anyagi segítséget pedig ne erőltesd...egyszer, azaz EGYSZER említsd meg neki, hogy ha szüksége van segítségre, akkor nagyon örülnél és megtisztelne vele, ha hozzád fordulna és ezt tartsa észben. Hidd el, ez a legjobb, amit tehetsz neki, mert tudtára hozod, hogy rád számíthat, de nem erőlteted. Nagyon terhes tud lenni (főleg egy férfinak, főleg ha anyagi jellegű a dolog), ha valaki erőlteti a segítségét...


A kérdésedben felvetett lehetőségekre pedig annyit tudok mondani, hogy nincs baj, mivel ha nem illenétek össze, vagy nem szeretne, akkor nem lenne veled, vagy pedig kihasználná az anyagi támogatásra vonatkozó szándékod. Viszont veled van és nem fogad el segítséget, ami ilyen megközelítésből jobb nem is lehetne. Ha számodra ennyire kínos a csend, akkor próbáld ki egyszer, hogy odabújsz hozzá és amikor mondana valamit, egy halk és sejtelmesen kedves "csssssssss..."-el jelzed neki, hogy most ne beszéljen, csak öleljen...ekkor te ne azon gondolkozz, hogy milyen témát dobj fel, hanem csak élvezd, hogy ölel...hidd el, át fog járni egy nagyon kellemes, kissé melankolikus érzés...na, akkor fogod megérteni, mennyire jól tud esni a csend...akkor fogsz rájönni, hogy mennyire jó mellette, kizárva minden külsőséget és körülményt...próbáld csak ki. Hidd el, értelmet fognak nyerni számodra a szavaim... ;)

2014. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!