Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szakításra ad okot?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm fél éve!

El nem tudtam képzelni hogy milyen körülmények között él!

Viszont 4 napja fény derült rá, a házuk nagyon pici, utca fronton van az ablak el tudjátok képzelni van vagy 100 éves.

No szóval, kiderült hogy nincs fürdő szobájuk.

Engem ez kissé /nagyon/ meglepett!

Az egy dolog hogy van autója, mindennap megy vele ezek szerint benzin is, van műkörme pót szempillacsinos divatos cuccok.

A haja természetes hosszú.

A kérdés hogy miben mossa a haját?

Ezekre van pénze? telefon laptop internet stb ezek a mű dolgos csiri csárék!Honnan telik ha fürdő szobára nem telik??


Bele ültette két barátom is a fülembe ( elég jó módú vagyok) hogy biztosan pénzt szeretne tőlem ki csikarni, van is köztünk 20 év szóval a mai lányokról ez tényleg feltételezhető.

Többek szerint ki akar törni a nyomorból, de mivel ők akár féltékenyek is lehetnek rám lehet szándékos a lebeszélés, és az hogy ilyen piti dolog miatt dobjam.


2014. jan. 7. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Tőled jobbat érdemel az már a leírásodból kitűnik.
2014. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

1. ezeket mért nem tőle kérdezed? fél éve elvileg társak vagytok ember.

2. azért egy fürdőszoba kialakítása nem annyiba kerül, mint egy laptop meg egy okostelefon.

3. komolyan befolyásol a párkapcsolatodban hogy mit mondanak a haverok?

4. menjél te a jó tudod hova ezzel a kettéb.szott általánosítással hogy a mai fiatal lányok csak a pénzre hajtanak meg mittudomén, k.rvára elegem van ebből.


a 4-es pont stílusáért elnézést kérek, de komolyan gondolom

2014. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van csapjuk? Mert akkor meg tudja oldani a dolgot. Azt írod van műkörme, gondolom akkor tiszta is meg minden, így igényes is. Most nem ő tehet erről. Engem ezzel nagyon megbántanál. Hány évesek vagytok? Vagy a lány hány éves?
2014. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem sarkítanám le az első gondolkodásmódjában.

Szóval: az számít, hogy szeretitek-e egymást és hogy mennyire. Az összes többi csak sallang.

Amúgy láttad is, hogy nincs fürdőszájuk? Mert ez lehet pletyka is.

2014. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A barátnődnek inkább csak a külsőség számít számomra ebből csak az derül, ki. Majd idővel megismered és rájösz mit akar. Gondolom úgysem holnap akarod elvenni, védekezést meg ne bízd rá, és megelözted a baj.
2014. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20 év van köztetek és azt hiszed nem a pénzért kellesz neki. Ezt ugye nem gondolod komolyan?
2014. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"azért egy fürdőszoba kialakítása nem annyiba kerül, mint egy laptop meg egy okostelefon. "


Azért ne mond, hogy autó plusz ugye minden alkalomra benzin, telefon laptop, internet árán nem jönne ki egy kis fürdő vagy valami felújítás.

A pénzel értelmesen nem tud bánni a család az biztos.

2014. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nincs fürdőszobájuk? Nem lehet hogy van, csak a wc van kint vagy hasonló? Nem lehet hogy nem is ott laknak eredetileg?
2014. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazából nagyon sok fiatal barátnőm volt, és ez nem is meglepő senki számára!

A leány az nagyon szép, nagyon tündér, és sosem éreztem azt hogy pénzemért kellenék.

Már csak azért is hisz rengetegszer kérdeztem hová menjünk hová szeretne, de azt mondja sehová.Alig 2 vagy 3 szor tudtam el rángatni enni de akkor is úgy hogy megígértem neki hogy igen ő fizet ( persze máshogy nem jött, de mivel nekem nő nem fizet így nem is engedtem)


Egyébként saját szájával mondta hogy nincs fürdő, és meg is lepődtem amiért úgy érzem úgy láttam le rítt az arcáról a " fájdalom" a rosszul esés.


21 éves lányról van szó!

2014. jan. 7. 19:32
 10/10 anonim ***** válasza:

A férjemmel mi úgy ismerkedtünk meg, hogy ő otthon lakott anyjával, húgával, egy két szobás lakásban. De jöttek mentek az emberek, ismerősök. Mindenhol ágy, ha valaki ott alszik tudjon hol. Nem volt szobája, fűtés sem.


Mi anyuval és a nővéremmel éltünk nagy kertes házban , minden volt amire szükségünk volt.


Az hogy én hol éltem, nem azt jelenti hogy a férjem a pénzemért van velem, mert nem az én pénzem volt, és nem az én házam...


Gondolom a szüleivel él ott, mert nincs lehetősége elköltözni, de az nem jelenti azt is hogy a pénzed kell neki.


Undorító már a feltételezés is egy fél éves kapcsolatban, ahol elvileg megbíztok egymásban. Gyakorlatilag meg azért ítéled el ahol él....


27/N

2014. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!