Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kinek hinnétek? Új barátnőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kinek hinnétek? Új barátnőnek, vagy pár hónap után az új pasinak?

Figyelt kérdés

A történet annyi, hogy egy bulin megismerkedtünk egy lánnyak a barátommal, akivel akkor voltunk együtt kicsivel több, mint fél éve. Először én voltam jobban el a csajjal, sokat dumáltunk ezután minden nap szinte, főleg, hogy nagyon örültem neki, hogy végre van egy lány, akivel úgy néz ki, barátnők vagyunk.( nem barátkozok túl könnyen..) Aztán egy másik buliban már feltünt, hogy ha egy pillanatig nem foglalkoztam a barátommal, már lelépett a csajjal az épület elé, állítólag cigizni, de 20 perc mulva még nem voltak sehol, felmentem megnézni, hogy mit csinálnak, és félrevonulva beszélgettek kettesben. Ezután persze én voltam a féltékeny, és a hisztis, mert úgy "kirontottam a házból".

Aztán tudomásomra jutott, hogy facen is egyre többet beszélgettek, és mint utólag kiderült, a csaj olyanokat írt a barátomnak, hogy ha én nem lennék, simán összejönne vele, meg nagyon tetszik neki.

És a lényeg: A barátom állítása szerint a csaj egyik nap leirta neki, hogy milyen jót álmodott vele, hogy mennyire jót dugtak, és ezt teljesen részletesen...

A problémák: A barátom ezt hónapokkal később közölte velem arra hivatkozva, hogy nem akarta tönkretenni a csaj és az én barátságomat. (De közben persze meg a hegyibeszéd, hogy legyünk őszinték egymással..) De a beszélgetést nem tudta megmutatni facen, mert már kitörölte, állítása szerint azért, mert félt, hogyha egyszer véletlenül bejelentkezve marad nálam, én elolvasom és félre értem, mert ő is irt neki dolgokat, de nem gondolta komolyan, csak azért írta, hogy elmondja a csaj, hogy mmit álmodott..

Ez után nagyon sokáig nem beszéltem a lánnyal, aztán egyszer leirtam neki mindent, hogy soha többé ne keressen ez miatt. Erre elkezdte mondani az ő verzióját, ami majdnem az ellenkezője, hogy ő sosem mondott ilyet a barátomnak, hogy ilyet álmodott volna, és inkább tőle kellene megkérdeznem, hogy miket irt neki, mert folyamatosan az én barátom kezdeményezte az ilyesfajta beszélgetéseket. De persze elküldeni már ő sem tudta nekem a teljes beszélgetést, mert ő is kitörölte már...


Rákérdeztem a barátomnál, és teljesen kiakadt, hogy mi az, hogy nem hiszek neki, de tudja, hogy nem kellett volna kitörölnie a beszélgetést..


Ti kinek hinnétek?

L/19


2014. jan. 7. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Bmeg ezt elolvasni.

Vmi vázlat nincs róla?

2014. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

19/L vagyok, én a helyedben egyiküknek sem hinnék, és megszakítanám a kapcsolatot mindkettejükkel.

Barátod nem volt veled őszinte. Ha nem lett volna mit titkolnia, biztosan elmondta volna neked, hogy ráhajtott a csaj. De nyilván ő adta a lovat a csaj alá, és flörtölgettek.

Ugyanis a csaj se mesélt volna el neki ilyeneket, ha nem érzi úgy, hogy szabad a pálya.


Én egyiküket sem érzem őszinte, tisztességes embernek.

2014. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1#: -Új barátnő egy bulin(a kérdező nem túl barátkozós

-A pasija és a barátnője egymással sokat voltak kérdező féltékeny

-A pasija szerint a barátnője valami erotikusat állmodott a pasijával és ezt elküldte neki.

-A pasi 2 hónapra közölte

-beszélgetés kitörölve mindkét féltől

-Mind a ketten ki vannak akadva ,hogy nem hisz a kérdező nekik.

-Kinek higgyen?


Én speciel egyiknek sem hinnék,mind 52 lehet hogy ferdít.

2014. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyikük sem őszinte és szinte biztos,hogy az intim dolgokat érintő levelezés is megtörtént.A leírtak alapján szerintem a csaj többet akart a barátodtól akinek egy ideig tetszett a flörtölgetés de aztán inkább hagyta a francba a dolgot és veled maradt.
2014. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!