Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után vajon boldog tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után vajon boldog tudok majd lenni valaha is egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nagyon félek az elköteleződéstől, miután kiléptem egy több mint 4 éves kapcsolatból, azóta egészen máshogy tekintek az egész dologra, mivel saját magamon tapasztaltam meg, hogy hiába van az embernek része a lehető legnagyobb szerelemben, akkor is elmúlik az érzés (az én részemről múlt el), és így olyan mintha előtte végig csak hitegetnénk egymást. Senki se tudhatja előre, hogy a másikat meddig fogja szeretni, mikor kerül teljesen más síkra az életük és lesz vége mindennek. A házasságot se értem, hogy ígérheti meg egymásnak két ember, hogy most már örökké együtt. Ezek a gondolatok nagyon kiábrándítanak mindig.

Szóval a jelenlegi helyzet: másfél éve van laza kapcsolatom egyszerre két sráccal, mindkettőjükkel ugyanolyan minden, mint egy rendes kapcsolatban, és nagyon tetszik a helyzet, dehát ez nyilván nem mehet így örökre, és tudom, hogy igazából értelme sincs.

Meg persze egyébként is eléggé fura, mintha egyszerre két életet élnék. Vajon szerintetek helyre áll még bennem valaha a rend, vagy egy normális kapcsolatban már sose fogom igazán jól érezni magam és bízni benne, hogy létezik ilyen?


2014. jan. 7. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Legalább tudnak egymásról?
2014. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na, arra én is kíváncsi lennék
2014. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mármint hogy tudnak e egymásról :D
2014. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első mondatodból tudtam, hogy nő vagy.
2014. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudnak egymásról, szóval nyugalom, nem verek át senkit. :)

Viszont ez a kérdés szempontjából igazából nem fontos részlet.

2014. jan. 7. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!