Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártam egy fiúval akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártam egy fiúval akivel rosszul váltam el és azután össze jött a két legjobb barátnőmell most szakított az egyikkel nem tudom hogy most haragudjak valamelyikre?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerre járt a két legjobb barátnőddel? Amúgy elég éretlennek tűnsz, ahogy az egész sztoriban mindenki. Felvilágosítalak: elég undorító dolog összejönni a legjobb barátnőd exével. :)
2014. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
figyelj ha csak azt tudod mondani hogy éretlen vagyok akkor minek írtál segítséget kértem nem azt hogy így nevezel !!!
2014. jan. 7. 20:36
 3/5 A kérdező kommentje:
*nevezzél
2014. jan. 7. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem megsérteni akartalak, csak annyit mondtam, hogy fiatal vagy, nem neked való a kapcsolat. Emellett leírtam egy tök hasznos dolgot is, amit jó ha tudsz. Nem kell rögtön ilyen primitív hangnemben válaszolni, ez is csak engem erősít. Azt, hogy éretlen vagy, abból szűrtem le, hogy alapvető szavakat nem tudsz leírni helyesen, és fogalmad sincs arról, mekkora utolsó undorító dolog, hogy a volt barátod mint a két legjobb barátnőddel is összejött. Ha a kérdésed nem lenne éretlen és ciki, én sem írtam volna ezt. De ezzel a reakcióddal aztán tényleg elástad magad, meg is érdemled, hogy ilyen "barátnőid" legyenek.
2014. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem főleg ha nagyon jó barátnőd attól mert össze jött vele nem ezt nem szabad csak azért haragudni egy barátodra aki melleted van mindig mert össze jött volt pasiddal...nem szabad meg tenned!!!
2014. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!