Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok egy nálatok másfél évvel fiatalabb fiúval?

Figyelt kérdés
Én 18, ő 16.
2014. jan. 7. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2014. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp
2014. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mivel 16 vagyok nem, még nálam 1-2évvel idősebbek is tök éretlenek
2014. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha egy nálad fiatalabb pasival jössz össze (30 év alatt), akkor kapsz egy élő tinédzsert és anyáskodhatsz fölötte...És imádkozz, hogy egyszer benőjön a feje lágya... NEM... egyenesen katasztrofális, ha összejössz vele, hiszen nyilvánvaló, hogy a lányok hamarabb érnek :) Még ha idősebbel össze is jössz, akkor is egy 15 éves szintjével találkozhatsz össze (tisztelet a kivételnek) :)
2014. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én simán járnék vele és lesz*rnám a korkülönbséget. csak sajnos az én kiszemeltemmel ez nem jött össze... én 18, ő 16
2014. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, szeretem a fiatalabb srácokat.

21L

2014. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os. te véletlen nem vagy pedofil?
2014. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

több mint 3 évvel fiatalabb a férjem, szóval ez engem sose zavart:D


27/N

2014. jan. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a lányok se hú de érettek ebben a korban nehogy azt higgyétek :D bár igen, testileg szuper formában vagytok és kifejlettek, de az nem egyenlő az agyi érettséggel :D egyébként a fiúk 22-23 éves korukra beérik a lányokat. nem értem azt a hozzászólót aki 30 alatti pasit tinédzsernek tart.. Én 27 vagyok, 4 éve dolgozom (amióta befejeztem az egyetemet) és már van egy fiam... És én fiatalabb vagyok az élettársamnál, igaz csak 3 hónappal :)) ami azért nem másfél év...
2014. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez amúgy jó nagy hülyeség,hogy a lányok előbb érnek.Van,hogy igen,de ha pl. magamat nézem,ez egyáltalán nem igaz :D Mindenki ezt mondja,de csak kevés esetben igaz ;) Én járnék,ki az a hülye,aki kor szerint ítél,hogy:"Már pedig max. csakis 3 hónappal 5 nap 10 órával lehet nálam fiatalabb,ha meg ezen kívül esik,már nem is jöhet szóba"..szerintem hülyeség,ha valaki kor alapján máris ítélkezik..sokszor meglepődnétek,hogy mennyire nem úgy van,ahogy gondoljátok :D Szóval miért ne?Ha szeretitek egymást nem számít más :) És sztem ne érdekeljen más véleménye,a lényeg,hogy boldog légy :)
2015. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!