Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szerelmes belém vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerelmes belém vagy sem?

Figyelt kérdés
Mikor talizunk,mindíg nagyon kedves velem,ha eggyüt bulizunk,mindíg kijön utánnam cigizni.Nagyon jól elbeszélgetünk egymással.Ma is monsta hogy mien rég látott (kb.4napja) meg néha hozzám ér "véletlen" de konkrétan kezdeményezni nem nagyon akar vagy mer. :( nem tudom mit tegyek,próbáljak kezdeményezni,vagy mit tegyek? :(
2014. jan. 7. 21:21
1 2
 1/18 Frepi voook ***** válasza:
Szerintem arra vár, hogy te is nyiss felé.
2014. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Valamit csinálni kellene mert ebből így nem lesz semmi.

Kezdeményezni

2014. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát én,eléggé megnyíltam neki,de nem tudom hogy mit érezhet,nekem eléggé bejön,és úgy vettem észre hogy énis neki.De szerintem nem nekem kéne kezdeményezni. :(
2014. jan. 7. 21:26
 4/18 Frepi voook ***** válasza:
Vedd rá valamilyen módon, hogy akkor ő kezdeményezzen.
2014. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hmm..de hogyan,ötletek? Beszélgettem vele sokszor már és mondtam neki hogy szeretem ha egy pasi kezdeményez,mert én nem fogok és megfogta a vállam,aztán nem szólt semmit. :( és akkor bementem.
2014. jan. 7. 21:31
 6/18 Frepi voook ***** válasza:
Húh az a rejtett romantika. Ugye mosolygott amikor megfogta a vállad?
2014. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen,de mindíg mosolyog mikor rámnéz. :)
2014. jan. 7. 21:35
 8/18 Frepi voook ***** válasza:
Most már kétségtelen, hogy bejössz neki, várj rá ha szerinted érdemes.
2014. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Várni fogok.Remélem azért valaha veszi a bátorságot és kezdeményez. :( Pedig én már bátorítottam meg ienek de eddig még semmi. :(
2014. jan. 7. 21:55
 10/18 anonim ***** válasza:

nem mer fél:(

én sem merek kezdeményezni, majd meg pusztulok emiatt:(

pedig annyira tetszik az a srááááááááááááááááác

2014. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!