Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lehetne ebből a helyzetből kimászni?

Figyelt kérdés

Van barátom, akinél jobbat el se tudnék képzelni, szeretjük egymást nagyon, már az első perctől kezdve egymást akartuk mióta csak ismerjük egymást. De sajnos nem tudok lelkileg 100%-osan benne lenni ebben a kapcsolatban, mert van bennem egy nagy gátlás a férfiak irányába, ami nem hogy szimplán nem akar elmúlni, de egyre csak erősödik. És minél jobb a kapcsolatunk, annál inkább ellenérzéseim vannak, hogy nem szabad bíznom, mert ez túl szép, hogy igaz legyen. Tudom, ez beteges nagyon.

Ezen kívül én egyébként is elég rossz embernek tartom magam, gyakorlatilag semmi se érdekel, tök céltalan minden, az egyetemen semmit se csinálok, és ez persze látszik is az eredményeimen, sokszor még a vizsgáimra se megyek be, vagy ha mégis, akkor se tanulok rá semmit szinte, pedig előtte napokig ezt mondom mindenkinek ,hogy én tanulok... ehelyett otthon ülök és iszogatok, és közben írok (ez kb egyetlen olyan dolog, amit szeretek és motivál), de ez se normális, hogy másnaposan ébredek szinte minden reggel úgy, hogy egyedül iszom le magam... jó ég, néha teljesen elképedek, hogy miért csinálom ezt.

És ami még külön ront a dolgon: már nagyon régóta jelen van az életemben egy srác, aki eléggé hasonlít hozzám, ő megérti ezeket a dolgokat, nem ítélkezik felettem, mert ő is ilyen... és neki sincs emiatt bűntudata meg semmi (másoknak persze ő se számol be erről).

És már ismeretségünk elejétől kezdve akarjuk egymást, sokszor volt is köztünk egy s más rövid ideig kapcsolatban is voltunk, de aztán abból kiléptem, nem akartam hogy rosszabb hatással legyen rám. És mostanában újra egymásra találtunk, nem csak haverilag, hanem érzelmileg is. Igazából egymáshoz menekülünk ilyenkor, iszunk, átbeszéljük a dolgainkat, néha ilyenkor együtt is alszunk, és nagyon ritkán még szexuális dolgok is bejátszanak a képbe... De valahogy nem érzem megcsalásnak a dolgot mégse, csak egy tisztító folyamatnak inkább, mert utána mindig összeszedem magam egy időre, és normálisan működik az életem.

Nélküle pedig mindig belemerülök ebbe az egészbe és sokkal rosszabb.

Most akkor mégis mit csináljak?? Aki volt hasonló helyzetben, ti hogy kerültetek ki ebből? :((


2014. jan. 8. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
azt terveztem h igyekszem hasznos választ írni..na de "tisztító folyamat"?:D te nomrális vagy??? dobd a jelenlegi barátod de azonnal, nem ilyen szánalmas senkit érdemel mint te...
2014. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden megvan benned, hogy író vagy költő legyél a mai világban. Hajrá.
2014. jan. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A te életed, így te döntesz, de szerintem a következőket kellene tenned:


1. Elmondod a barátodnak, hogy mi a helyzet a másik sráccal, és elviseled, amiket emiatt esetleg a fejedhez vág a szakítás előtt.


2. Minden kapcsolatot megszakítasz a másik sráccal.


3. Belátod, hogy alkoholista vagy, és elkezdesz járni AA gyűlésekre, és pszichológushoz is.

2014. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tejóég,lássuk csak sorjában.

-Találj valami célt az életedben,mert ez így elég gáz,hogy csak piálgatsz és írogatsz (nem azzal van a baj,hogy írsz,hanem hogy tanulás helyett csinálod,nem haladsz egyetemmel),persze hogy rossz embernek tartod magad,ha csak tengsz-lengsz az éterben...

-Engem nem zavar,ha valaki kikapcsolódásként iszik egy kis piát,de te elég durván nyomod,és ez nem okés.Ha egyedül nem tudsz kilábalni,akkor szakember (nem ciki,hidd el,beszélgettem pár volt alkesszal,teljesen "újjászülettek").

-Éééés a legszörnyűbb:"néha ilyenkor együtt is alszunk, és nagyon ritkán még szexuális dolgok is bejátszanak a képbe... De valahogy nem érzem megcsalásnak a dolgot mégse, csak egy tisztító folyamatnak inkább,"Ha nem megcsalás akkor micsoda,könyörgöm????Nem is szereted a barátodat,ha képes vagy ilyen lazán félremenni,ráadásul nem bízol benne,egy másik fiúval osztod meg a bajodat.Miért vagytok együtt,ha nem is passzoltok össze?Szakíts a barátoddal,nem érdemel ilyen bánásmódot,de a másikkal nehogy elkezdj járni,csak lehúzzátok egymást (mint ahogy írtad is,rosszabb hatással van rád!),próbáld meg megszakítani a kapcsolatot,mert így nem fogsz kilábalni ebből az állapotból.

2014. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!