Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Útba vagyok a lánybarátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Útba vagyok a lánybarátom párjának? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

31/f vagyok, több, mint 10 éve van egy lánybarátom, elég szoros a lelki kapcsolat köztünk. Ő négy éve együtt van a párjával, én meg nem igazán vagyok szerencsés a nőknél, nekem senkim sincs. Nemrég volt a lány és párja kapcsolatának negyedik évfordulója, másnap felhívott egy nő, nem mondta kicsoda, csak annyit hogy azonnal tünjek el a lánybarátom és pasija életéből mert veszélyeztetem a kapcsolatukat és nekem úgyis csak az a célom, hogy ők szétmenjenek, mert nincs olyan, hogy fiu lány barátság és tudja hogy én többet akartam a csajtól, csak többször is kikosarazott. Még annyit mondott, ha erről szólok a csajnak, azt nagyon megbánom, ha esetleg a lány fel akarja venni velem a kapcsolatot koptassam le.


Én ezt megtettem, viszont azóta a lány többször is keresett, és kérdezgette, hogy mi bajom van, haragszom-e rá. De én nem merem elmondani, hogy mi történt, nem akarom azt hogy szétmenjenek, de attól is félek, hogy nem hinne nekem, meg félek attól is amit a telefonáló mondott és mondjuk mi van ha tényleg alám tud tenni valahogy?


2014. jan. 9. 12:30
 1/10 Jonathan90 válasza:
100%
Elküldtem volna a telefonálót a p...ába.
2014. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
ha neked a más véleménye számít ...
2014. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos elküldtem vna a telefonálót és megmondanám a csajnak az igazat
2014. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ne hagyd magad 10 év az 10 év
2014. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Ne légy ennyire nyámnyila. Ha egy noname ismeretlen telefonáló véleménye neked ennyire számít, akkor az a 10 év barátság nem is volt igazi barátság...
2014. jan. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tényleg a lány párjának a keze van a dologban, de az is lehet, hogy valaki más szórakozott. Egy ilyen névtelen telefonra én semmit nem alapoznék.

Ha a lánybarátod párjának valami gondja lesz a ti barátságotokkal, majd szépen megbeszéli a lánnyal, már ha értelmes ember. Ezt a részét nem neked kell megoldani.


Viszont ha te valahogy mégis többet érzel a lány iránt a barátságnál, én is azt tanácsolom, hogy jobb vele megszakítani a kapcsolatot, főleg a saját érdekedben.

2014. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Durva. Azért nem egyszerű a helyzet, mert ki tudja, ki lehetett az a nő, vagy kinek a megbízásából hívott. Mit mondtál a telefonálónak? Vagy csak ezt elmondta, és lerakta?
2014. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6-os! Már régen nem érzek többet iránta a barátságnál.
2014. jan. 31. 16:09
 9/10 A kérdező kommentje:

7-es!

Elmondta és lerakta. De ha nem rakta volna le akkor se tudtam volna mit mondani, mert köpni, nyelni nem tudtam úgy lesokkolt.

2014. jan. 31. 16:10
 10/10 anonim ***** válasza:

1.

"6-os! Már régen nem érzek többet iránta a barátságnál."

Akkor a telefonálónak igaza volt, tehát sunáznád a csajt. Ez egyébként természetes. Fiú-lány barátság nincs. Kivéve ha már egy életre eleget kúrtak és még mindig szimpatikusak egymásnak akkor lehet, de amíg van be nem teljesült szexuális feszültség, addig bizony nem nevezheted barátságnak a "szoros lelki kapcsolatot", az csak annak a jele, hogy de jó lenne megb@52ni.


2.

Motivációtól függetlenül, akár sunáznád a csajt akár nem 10 éve barátok vagytok, legalább is ő annak nevez a te részedről meg most mindegy mi van.

Tehát ha már ilyen régi a kapcsolat, és tiszteled is, akkor talán nem szó nélkül tűnsz el az életéből, hanem elmondod, hogy egy nő hívott. Ha megvan a száma megmutatod. Az nem belekavarás az ő szerelmi életébe hogy valaki össze akarja tartani a kapcsolatát a pasijával?

Ha a pasinak útban vagy, legyen töke álljon eléd és mondja meg, aztán beszéljétek meg mi a kotta. Mert lehet, hogy nem véletlenül érzi a pasi úgy, hogy te veszélyt jelentesz rájuk. Mert ők mondjuk nem jönnek ki olyan jól nem olyan jó lelki társak. Lehet hogy a csajnak pont TE lennél a tökéletes pasi, csak még nem jött rá és más típust hajkurászik, és ezt lehet érzi az aktuális párja. De minden esetre az, hogy te valaki fenyegetésére szó nélkül eltűnsz. Mi vagy? egy nyámnyila búza? Beszélj a barátoddal, mondd el mi van, találjátok meg a szarkavaró ribizlit, a faszijával meg el kéne beszélgetned.

Lehet annak az anyja hívott téged, vagy a nővére/huga, mert mulya töketlen szar, hogy nem mer eléd állni. :D

Szóval ésszel, de ezt mondd el!

2014. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!