Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy jó meztelen kép?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy jó meztelen kép? Barátomnak szeretnék küldeni

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 13:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%

Csinálj párat, küld át, és megmondom, melyik jó! :P


No, áll az alku?

2014. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
2%
Küldj nekem párat, és megmondom, melyik a legjobb :P
2014. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%
Első, megelőztél... :D
2014. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
humorosak vagytok :P
2014. jan. 9. 13:37
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Sejtelmes legyen, ne olyan, hogy szetteszed neki a labad es annyi, az annyira nem izgato (legalbbis szamomra)
2014. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

OFF - küld el nekünk előbb!


és a rendes válasz:

ez attól függ, hogy a barátod melyik testrészt szereti jobban, kifejezetten, pl. a ciciket, a popsik vagy hátulról vagy előröl... ez alapján dönts

2014. jan. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
6-osnak van igaza, de egyébként én nem értek hozzá. Az viszont biztos, hogy az arcod ne legyen rajta!
2014. jan. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
amin sem fej,sem tetoválás nem látszik!vagy bármi,amiről bárki is felismerne téged....ha a későbbiekben a barátod visszaélne a fotóval! elég egy-egy testrészt lefotózni...
2014. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb az amit nem küldesz el...!!!


kmolyan... Én egyszer adtam, de akkor is előhívatva, és minden digitális formában törölve...Abból is volt később balhé, mert szétmentünk...(nem ő balhézott, hanem az új csaj megtalálta a cuccai közt, és rajtam kérte számon... amit nem értettem, hogy miért...hiszen velem volt kapcsolatban amikor kapta...nah mindegy)

de a mai internet világában már senkinek nem adnék a kezébe ilyet, főleg, ha kikerül, az a legkevesebb, hogy ciki, inkább az a baj, hogy a későbbi munkahelyem, beosztásom, presztizsem ugorhat miatta.

Azóta férjnél vagyok, ő sem készíthet kompromittálófotót...csake gyszr törje fel valaki a gépet, vagy lopják el...

2014. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 PearlDiver ***** válasza:
100%

Szerintem sejtetni sokkal izgalmasabb, mint megmutatni, és kevésbé is látszol tőle feslett nőszemélynek.

feküdj le és takard le magad valamilyen nagyon vékony anyaggal, pl. lepedővel, vagy enyhén áttetsző dologgal. A legjobb, ha lehunyod a szemed, az nagyon érzéki tud lenni.

Néhány ötlet:

[link]

[link]

[link]

[link]


És egy vicces ötlet:

[link]

2014. jan. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!