Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan látjátok ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan látjátok ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve rám írt egy külföldi srác egy közösségi oldalon a szokásos csajozós szöveggel, meg hogy találkozni szeretne velem. Persze, hogy elutasítottam, mert az én értékrendem szerint a dolgok nem így működnek. Az elmúlt évben ez még megismétlődött kb. 8 alkalommal vele. Mire most ott tart a dolog, hogy ide akar utazni, a lakhelyemre k*va messziről hogy találkozzunk. Nah, hát én nem vagyok az a tündérmesékben hívő típusú lány, már vártam a kifejletét a dolgoknak,.... igen-tényleg ideutazik, de egy egyfajta "körutazást" szervez még 2 városba, ahol az egyikben 1000%, hogy egy másik lánnyal is "találkozni" fog. Tudom, hogy nem kéne így felhúzni magam, vagyis nem tudom, hogy most mi kezdjek ezzel a helyzettel, hisz ez a 'gyerek' egy senki nekem, csak hát, kicsit azért bántja az egómat vagy hogy mondjam. Kíváncsi lennék, hogy más hogy látja ezt a helyzetet. Vélemény?

#utazás #ismerkedés #külföldi srác
2014. jan. 9. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudsz nemet mondani? sok bajod neked sincs az életben!
2014. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel ez a kis körutazás még nekem is új, és már igent mondtam ezelőtt, valszeg visszamondom.
2014. jan. 9. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!