Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit 2-3 hónapja ismerek, kevésszer találkoztunk, mivel kissé messze lakik tőlem. Jó nem túl messze, de nem itt a szomszédban, és sok dolgunk van. De nem is ez a lényeg, megtetszettem neki, beszélgettünk interneten, telefonon is. Amikor egyedül volt mindig aranyos és kedves volt, amikor a barátjával volt akkor bunkó lett és úgy tett, mintha nem is érdekelném őt, utána neten írogatott, hogy miét nem válaszolok neki egyből.. és neten sokat beszéltünk, minden 2. beszélgetésünk vitával végződik, mert fontos vagyok neki.. és ő is az lett nekem.. mindig veszekszünk és nem tudok rajta kiigazolódni, de nagyon szeretem.. mit tegyek?

2014. jan. 9. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
ki korán kel aranyat lel
2014. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zsozso960315 válasza:

Hat szerintem hagyd ott es valassz engem!! :)

Amugy ez velem is elofordult ugy hogy en vagyok.a fiu es en csinaltam igy egy lannyal. H miert....talan azert mert nem akartam h a haaverok lassak hogy is udvarlok en. Es h milyen erzekeny vagyok.

De megbantam..ahogy telnek mulnak az evek egyre okosabb lesz az ember es az az egy biztos hogy tobbet ehez hasonlot nem csinalnek.

Nalam arrol is szol a dolog mintha kicsit igy akartam volna bevagodni...udvarolni..menozni a csajnak. Hat nem jott ossze....

Bocsi a helyesirasi hibakert.

18/F

2014. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mindenképpen válaszd a 2es válaszadót,
2014. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kommunikáció.

Nem poén. Beszéld meg vele hogy attól még hogy ott a haver viselkedhetne normálisan. Minimum elvárás hogy ne nézzen egy senkinek haveroknál... Minden helyen ugyanannyi legyen a szint. Ha nem veszi észre magát akkor mondd el neki részletesen a véleményed.

2014. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zsozso960315 válasza:
A 2. hozzaszolo vagyok. Egyertelmuen egyetertek mind a 2 utanam szoloval. Ha tenyleg szeretet leulsz veele es megbeszeled vele a problemad. Ha meeg se valtoztat rajta a beszelgetes utan akkor hagyd ott a pitsaba...
2014. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!