Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy irto helyes sraccal, de tipikus "agglegeny": testszaga van, nehany pattanas van az arcan. Hogy lehet ezt "orvosolni"?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Fürödjön meg.
2014. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Hát ez rosszul kezdődik. Irtó helyes de még nem is jártok és már most meg akarod változtatni a testét, megjelenését...


Nem lehetsz túl tapasztalt az tuti :D

2014. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt talan mondania kellene valakinek :)))
2014. jan. 9. 18:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Ajánlom a fürdést. A pattanásra pedig a kozmetikus/bőrgyógyász jelenthet megoldást.
2014. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#2- nem, pont ez az, hogy nem akarom megvaltoztatni, ritka helyes vonasai vannak meg amugy nagyon ok srac, amin en valtoztatnek rajta az szerintem ertheto :D
2014. jan. 9. 18:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Elzavarod fürdeni? Vagy veszel neki ajándékba egy izzadásgátlót, esetleg pattanástalanítót? Szerintem annyit tudsz csinálni, ha már annyira bejön, hogy összejössz vele, fürdesz vele együtt és lekezeled a pattanásait.
2014. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Most elképzeltem, ahogy bemászik a büdös gyerekkel a kádba XD
2014. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Költőnő? ***** válasza:
közeleg a Bálint nap. Fyi jelleggel vehetsz neki arctonikot, tusfürdőt és hónaljstiftet.
2014. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 PearlDiver ***** válasza:
94%

Mondd neki azt, hogy "figyelj bejössz alapból csak egy kicsit undorító vagy, de ha kinyomod a pattanásaidat és naponta megfürdesz, akkor járok veled"

és figyeld a hatást

Egyébként bármit trükközöl, előbb-utóbb levágja, hogy mi a célod.

Még egy megoldás, hogy minden nap felajánlod neki, hogy együtt fürödjetek. 100%-os siker!

2014. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hihihi :DDD ez k jó :DDDDD Nap kérdése :DDD
2014. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!