Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kiakadnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok, ha a párotok nem akarná ünnepelni az évfordulóitokat? Az elsőt és a másodikat is csak megemlítette, ő ezt nem tartja olyan fontosnak állítólag. Én viszont menthetetlen romantikus vagyok, és rosszul esik.

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal még nem feltétlenül van baj.

Az viszont már gáz,hogyha neki egyszerűen semleges ez a dolog,de annak ellenére se tenné meg,hogy tudja,hogy neked fontos.

2014. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A férfiak beállítottsága más. Az én párommal eddig mindig megünnepeltük valahogy, de túl nagy feneket nem kerítettünk neki. Igazából nem akadnék ki, ha nem akarná megünnepelni, annyira én sem erőltetem.
2014. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 PearlDiver ***** válasza:

Kössetek kompromisszumot. Hogy neked is jó legyen, meg neki is. Gondolom randizni azért szoktatok néha, kérd meg hogy a legközelebbi évfordulóra időzítsetek majd egyet. Számára ez lehet egyszerű randi, számodra meg évforduló :)

Egyébként szerintem illene neki ezt komolyabban venni, na nem azért mert az évfordulók olyan véresen fontosak, hanem mert neked sokat számít, és ő elvileg ugye szeret téged.

2014. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nap nekem is rosszul esett hogy az első házassági évfordulónkat nem ünnepeltük meg. De már közömbös vagyok iránta. Járási évfordulók pedig szóba sem kerültek. De az évek múlásával rájöttem nem is fontos egy egy dátumhoz ragaszkodni. Sokkal jobb a spontán jött ötlet.
2014. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

engem is nagyon zavart, már amikor a hónapfordulókat nem akarta annyira ünnepelni. szerintem igen is fontos, mivel legyen büszke arra, hogy ennyi ideje együtt van veled... ezt meg kell beszélni, bár gondolom beszéltetek erről...

mondd el neki, hogy mit érzel ezzel kapcsolatban, hátha ez segít! :)

2014. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bevallom én inkább megkönnyebbülnék... Sose szerettem évfordulót ünnepelni, vagyis azt fontosnak tartom, hogy megemlékezzünk a dologról, csináljunk valami közös programot együtt akkor vagy ilyesmi, de az ajándékozást annyira hülyeségnek tartom ilyenkor...

A barátommal nemsoká lesz az első évfordulónk, felvetem neki, hogy szerintem az ajándék részét hagyjuk és inkább menjünk el egyet kirándulni valamelyik másik városba pl, aztán ha onnan hazaérünk akkor még utána hajnalig tartó szex maratont tarthatnánk. :D

Nekem ez tökéletes lenne évfordulóra, remélem ő se ragaszkodik majd az ajándékhoz.

2014. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!