Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura ez az érzés, kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura ez az érzés, kíváncsi vagyok a ti véleményetekre!?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit Június óta ismerek:)

Nem sokat beszéltünk, de egy pár hónapja ez megváltozott. Sajnos elég messze lakik, de valamiért mégis ezt érzem. Karácsonykor bevallotta nekem, hogy tetszek neki és ekkor én is vettem a bátorságot, bevallottam neki, hogy Ő már elég régóta tetszik.. Bár nem hiszem, hogy csak tetszik, szerintem több. Valószínűleg beleszerettem.:) De kételkedem is benne, mert ugye még nem is láttam élőben.

Ti mit gondoltok erről, lehetséges ez?

14L



2014. jan. 9. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
egy biztos! távkapcsolat az egy elég nehéz dolog csak gondolj bele fogtok találkozni minden vagy ő jön hozzád esetleg 2-3 talin 3-4 napra és aztán haza megy még jobban akarjátok egymást és szenvedtek a távolság miatt
2014. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kismutyesz_ ***** válasza:
Sajnos lehetséges...16/f
2014. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezt már beszéltük is, hogy nem szeretnénk távkapcsolatot!

Maradunk barátok, vagy ha esetleg közelebb költöznek (ami náluk tervben van) akkor összejönnénk esetleg:)

2014. jan. 9. 23:21
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt már beszéltük is, hogy nem szeretnénk távkapcsolatot!

Maradunk barátok, vagy ha esetleg közelebb költöznek (ami náluk tervben van) akkor összejönnénk esetleg:)

És köszönöm a korrekt válaszokat!

2014. jan. 9. 23:21
 5/6 PearlDiver ***** válasza:
Látatlanban semmiképp ne jöjjetek össze (úgy értem az első találkozáskor), ha találkoztok valamikor, akkor is hagyjatok még kis időt magatoknak! Egyébként meg csak azért, mert jaj de messze lakik, nem kell lemondani valakiről! Nekem is az első barátnőm cseh volt és nem sajnálom ma sem, hogy 8 hónapon keresztül 800 kilométert kellett utaznunk, hogy találkozhassunk :) Még ha nem is lesz belőle élethosszig tartó kapcsolat, ezek olyan szép dolgok... és legalább nem a diszkóban egymást lesmárolva kezdődik! Hajrá Kérdező! :)
2014. jan. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem adom fel, mert szeretem!:)

Nagyon szépen köszönöm, kedves vagy!:)

2014. jan. 9. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!