Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha egy férfi túl érzelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha egy férfi túl érzelmes?

Figyelt kérdés

Szóval én nagyon érzelmes típus vagyok. Sok helyen olvastam, hogy ez nem túl jó dolog, mivel nem férfias, de én olyan vagyok, hogy ha nagyon szeretek valakit, akkor azt sokszor ki is mondom, mutatom, nem bírok magammal. :D Barátnőmet is annyira imádom, igaz sosem szólt ezért, de néha már elgondolkozok rajta, hogy lehet kicsit sok vagyok.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy ez tényleg baj és jobb lenne ridegebbnek lennem?


(És ezzel nem azt mondom, hogy csöpögős lennék(?), csak szeretem megölelni, meg mondom neki, hogy szeretlek...)


2014. jan. 10. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én barátom is pont ilyen. Nos, tudod, nekünk lányoknak szükségünk van rá, hogy a barátunk szakkal éreztesse velünk, hogy szeretk. De igen, a félelmed is igaz, hogy ha túlzásba viszed akkor egy kicsit gyerkesnek és kevésbé férfiasnak tűnhetsz. Csak tudni kell, hogy hol a határ.
2014. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ölég baj barátom.

"No I got no feelings, coz feelings are gay."

2014. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a megfelelő lánnyal vagy, akkor nem baj, sőt, ha engem kérdezel, amúgy sem baj. Az igaz, hogy manapság nem értékelik ezt az emberek. De ha engem kérdezel, ez nagyon jó dolog, és maradj is ilyen :) Nagyon sok érzéketlen fiúval hozott össze a sors, és én magam érzelmes, romantikus vagyok, ezért magam is ilyen fiúkat keresek - mit ne mondjak, nehéz dolog, de most megismertem valakit, aki nagyon is ilyen, és el sem hiszem hogy nem halt még ki ez a típus. :)
2014. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ a párod mit kíván, milyen "nyelven" szereti megkapni a szeretetet.

Ha meg szeretethiányos lányt találnál, akkor szerintem nagyon örülne neked. :D


A baj ott kezdődhet, ha valamiért szakítotok, mert kegyetlen érzés leeht elfelejteni és új startra készen állni, ha nagyon beleéled magad egy kapcsolatba. Remélem nem leszel ilyen helyzetben. :)

2014. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!