Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most miért nekem van lelkiisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért nekem van lelkiismeret-furdalásom?

Figyelt kérdés

Baratommal 8 honapja vagyunk egyutt. Csak hetvegente tudunk talalkozni, mert kb masfel oranyira lakunk egymastol, aztan nekem hetkoznap suli van.

Most az elmult egy honapban mindig en mentem hozza, mert neki problemaja van az idejovetellel (az lenyegtelen most, hogy micsoda).

Hogyha talalkozunk, akkor altalban mindig en szervezem le, hogy mikor, en kerdezem, hogy hol, meddig, etc.


Nekem ma van a 18. szuletesnapom, szamitottam ra, hogy talalkozunk, de gondoltam inkabb fel se hozom a temat, hatha eszebe jut, vagy valami.

Hat, nem igy lett.

Reggel kaptam egy boldog szulinapot sms-t, amiben leirta azt is, mennyire rosszul erzi magat, es elmegy inkabb visszafekszik.


Egesz nap nem irt, most jott fel online, de csak a szamitogepes cuccairol, meg routerekrol beszel.


Kerdeztem, hogy akkor akar-e egyaltalan talakozni hetvegen, vagy mi van..

Mondta, hogy persze, csak menjek koran, mert be akar mennyi az egyik boltba, vesz valamit a kutyajanak, hogy megmutassa neki, mennyire szereti ot..

Megkerdezte azt is, hogy hogy telik a szulinapom, mondtam hogy szarul, de temat is valtott..


Erre inkabb lemondtam a hetvegi talalkozast tanulasra hivatkozva, pedig meg sosem mondtam le semmit..

Most szerintem nem erti, hogy mi van, le is ment, azt mondta, hogy kesobb fel jon.


Most pedig olyan sz@rul erzem magam.. Fogalmam sincs, hogy jogosan-e, vagy nem.


Ne haragudjatok egyebkent, nem akarok nyavalyogni, biztos vannak ennel nagyobb problemak is az eletben, csak jol esett ezt kiirni.


2014. jan. 10. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet azért ilyen közömbös,mert a hétvégére tervezett valamit.

Bár ez,hogy ennyire nem érdekli az egész találkozás,mindig mindent te teszel azért,hát az elég baljós jel..nem tudom mi az oka,hogy nem tud menni,de szerintem megoldhatta volna legalább a mostanira,ha már így is mindig te mész,hisz akkor nem az ünnepelt szokott császkálni,hanem hozzá jönnek.

Ne érezz lelkiismeret-furdalást,neki kellene azt éreznie!

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT! :)

2014. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy esetleg tervezett neked valamit hétvégére és azért váltott témát..? amúgy meg ha továbbra is ez lesz akkor szerintem beszéld meg vele normálisan hogy neked ez nem tetszik, hiszen ha nem mondasz semmit akkor még is miből kéne tudnia, hogy neked mi nem tetszik?!:)
2014. jan. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen :))

Nem, biztos nem tervezett semmit, nem olyan tipus. Hogyha a tovabbiakban nem valtozik a helyzet, mindenkepp beszelek vele.

Nagyon szepen koszonom a valaszaitokat, megy a zold kezecske, es legyen szep estetek :)

2014. jan. 10. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!