Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kifordul a belem a kapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifordul a belem a kapcsolatoktól. Létezik még hűség/tisztesség/őszinteség?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt látom,hogy lépnek félre, hazudják a másik arcába a "szeretleket" miközben előző este mással kavartak.

Azt látom,hogy bolondítják a kiscsajokat,hazudva mindent szart,hogy azok széttegyék a lábukat.

Vagy éppen a nők hogy húzzák a férfiak agyát.

0érzelem nélkül,pont leszarva,hogy a másiknak mit okoznak ezzel.

Kezdek totál kiábrándulni az egészből.


2014. jan. 10. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én idáig őszinte voltam. Most is az vagyok, de tudom meddig. Én nem akarok ilyen lenni. De persze a legtöbb ember nem hülye, látja, hogy hazudni könnyebb, mint valakinek a szemébe mondani...
2014. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 2.5 éve együtt vagyok a barátommal és mindig hűséges voltam hozzá és benne is teljesen megbízom:)

18/L

2014. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd, én is piszok sokat csalódtam az 5 éves párkeresős ismerkedős randizgatós időszakom alatt.


Illetve a környezetemben is láttam/ látok cifra dolgokat.


pl majd 6 éves kapcsolatot eljegyzéssel, a pasi hűtlensége miatt széthullani.


Vagy olyat hogy a nő együtt élt a párjával aki eltartotta, a lány terhes lett, majd a gyerek születése után másfél évvel kiderült hogy nem is a pasié a gyerek...ott szakítás volt.


Majd ugyanez a csaj, pusztán legyen mellette valaki alapon összeházasodott 8 hónap kapcsolat után a párjával aki imádta. Előtte is megcsalta a lány, utána is. Azóta már a pasi is rájött, hogy a lány nem szereti, így ő is csal.

Folyamatosan csalják már egymást, egy 3 éves házasságban, ahol még javában őrülten szerelmesnek kéne lenni és turbékolni....folyton ordibálnak, veszekednek...magyarul egy kalap szar a házasságuk.


Láttam pasit aki hülyítette a nőjét, teljesen úgy viselkedtek mint egy pár, a pasi így meg úgy szerelmet vallott. Aztán fél évre rá a pasi közölte hogy ja hát ő nincs is párkapcsolatban, csak úgy megdugta párszor....a csaj meg lelkileg teljesen tönkre ment...


Vagy olyat ahol a srácnak menyasszonya volt, már terhes volt a második gyerekükkel, de folyamatosan csalta a srác, és aztán szakított is vele. Azóta se törődik egyik gyerekkel se!


Tehát igen, sok ilyen van, de nem szabad ezek miatt pl feladni azt, hogy találsz magadnak normális partnert, aki őszinte, tisztességes és hűséges.


Hidd el, én is lehetetlennek tartottam egyrészt. Másrészt meg nem voltam képes feladni a reményt, hogy valahol van a világban valaki, akivel összetartozunk. Ezért időről időre próbálkoztam...és Meg is találtam azt a valakit, mint írtam összesen 5 év próbálkozás után, 24 évesen.


És látok jó példákat is a környezetemben.


A férjem baráti körében 1 lányt kivéve, mindenkinek több éves boldog kapcsolata van.


7, 6, 3, 2 éves kapcsolatok, és ők 23-25 éves korosztály. 7, 6, és 2 éves kapcsolatosok már együtt élnek.


Mi 3,5 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok.


Az én barátaimnál


5 éves kapcsolat,

6 éves kapcsolat 1 éve házasság,

10 éves kapcsolat 6 éve házasság 3 gyerek

4 éves kapcsolat 1 éve házasság 1 gyerek


25-27 éves korosztály


Szóval van rengeteg jó kapcsolat is.


Nem szabad feladni, ezt halál komolyan mondom! Semmilyen környezetbeli vagy saját múltbeli csalódás miatt. Az a múltban volt. Le kell zárni. Új esélyt kell adni magadnak amíg meg nem találod azt az 1 valakit, akivel életed végéig együtt leszel.


27/N

2014. jan. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!