Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bunkóság megkérdez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkóság megkérdezni 1 csajtól hogy mért jelölt be fb-n?

Figyelt kérdés
Van 1 csaj kivel 1 suliba járunk és bejelölt fb-n ha ráirok azzal hogy mért jelöltél be az bunkóság ?

#randi #csaj #net #fb.bunkó #kapcsplat
2014. jan. 10. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem enyhén megsértődne... lehet tetszel neki :)
2014. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
vagy akkor hogy kellene azt szépen megfogalmazni hogy mért jelöltél be ? hogy kiderüljön hogy mit akar ?
2014. jan. 10. 23:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha tudod ki ő akkor bunkóság.. Ha nem tudnd, akkor nem.. Attól még ráírhatsz csak ne így
2014. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem bunkóság így rákérdezni. Nyilván azért jelölt be, mert egy suliba jártok. Ha akarod, visszajelölöd, ha nem, akkor nem. Ha esetleg mégis valami többet akar, az majd kiderül és akkor majd reagálsz rá valahogy.
2014. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hogy kellene megfogalmaznom ?
2014. jan. 10. 23:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt. De engem csak azért jelölt be, mert egy suliba jártunk és hogy elvileg látásból ismert. (Az ilyeneket mind elutasítom.)
2014. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Max megkérded tőle, hogy 'Szia, egyébként honnan ismersz?'.
2014. jan. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia, ismerjük egymást?:)
2014. jan. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De most miért kérdezzen olyat, hogy ismerik-e egymást, meg hogy honnan ismerik, mikor nyilvánvalóan mindketten tudják, hogy egy suliba járnak? :D
2014. jan. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsó : de akkor nem derül ki hogy mit is akar :))
2014. jan. 11. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!