Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire számítanátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátnőmmel összebalhéztunk a családjával. És csúnyán megrázta lelkiekben a dolog, ahogy engem is. Jó viszonyban voltam Velük, mindig azt szajkózták, örülnek, hogy boldogok vagyunk. Mindig szívesen láttak, most pedig minden a tökéletes ellentéte.

Próbáltam bocsánatot kérni, eredménytelenül.

A barátnőm pedig időt kért, hogy "összeszedje" magát lelkiekben.

Mit gondoltok? Teljesen tanácstalan vagyok :(



2014. jan. 10. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
mit csináltál?
2014. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Most állj mellette igazán!Nem kell ,hogy tanácsokat osztogass neki csak érezze,hogy mellette vagy és támogatod!
2014. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A szituáció az, a Párom elment szórakozni szülői nyomásra. Mert a bátyja összejött egy csajjal és kellett valaki aki, ott van, hogy ne csináljon a srác hülyeséget (tudni kell róla, ha sokat iszik, elég kellemetlen társaság).

Én ezt utólag tudtam meg, ill. a fenyegetést is. Továbbá olyan vádakkal illettek minket, mint a bizalmatlanság, kétszínűség és hazugság. Amikből semmi sem igaz, ebből lett a balhé. A párom mellett álltam, védtem, ahogy tudtam.

De én is megkaptam, hogy szégyellem a párom, mert nem viszem magammal sehova (pedig amennyit csak lehet találkozunk) stb...

És még sorolhatnám. A párom kikészült, lelkileg padlón van. Ahogy én is. Ez az időkérés oka (szerinte)....

Bízom benne, de mégis bennem van, mi van ha a szakítás lesz a vége? Ezért vagyok tanácstalan. Gőzöm sincs, mire számítsak

2014. jan. 10. 23:34
 4/7 PearlDiver ***** válasza:

Miféle fenyegetés?

Mennyi idősek vagytok? Van esélye, hogy elhozd a párodat a szüleitől? Mert ha igen, akkor javaslom hogy gyorsan pakoljon, mert a szülei pszichopaták.

2014. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tiltás mindentől, köztük Tőlem is. Az a baj, hogy nem tudom elvinni sehova, hozzánk nem tud költözni, kicsi a lakás. Én dolgozok ugyan, de a fizetésemből, annak örülök, ha egy magam fenn tudom tartani, mert sajna még a szüleimnek is jócskán be kell segíteni.

Ő 21 én 24

2014. jan. 11. 00:26
 6/7 PearlDiver ***** válasza:
Még mindig nem árultad el, hogy miért is fenyegettek meg? Történt valami a felügyelt randin?
2014. jan. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért fenyegették meg, mert nem volt hajlandó elmenni a bátyja első randijára a barátnőjével. Azon a felügyelt randin nem volt semmi a bátyja meg az ujdonsült barátnője között.

Viszont a csaj unokatestvére (aki szingli) ott volt. Volt tánc, beszélgetés meg cigizés (ezt mondta a párom). Ezután robbant a bomba, az rokonáéknak elmondott minket mindennek az bátyj barátnője. Ebből robbant a vita.

2014. jan. 11. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!