Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minél kevesebb kapcsolata van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél kevesebb kapcsolata van valakinek fiatal korában, annál kevesebb esélye van, hogy megtalálja az "igazit"/ideálisat?

Figyelt kérdés
Mondjuk tapasztalatok, viszonyítási alapok hiánya miatt, a "nagy számok törvénye" miatt, stb.
2014. jan. 10. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem attól lesz az igazi igazi, hogy 1000 embert felpróbáltál, és tudod ő más.

Ha előtte nincs senkid, is tudod hogy ő más. Az ember a szívével szeret, és nem a lágyékával. :)

2014. jan. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, gyakorlatilagnem
2014. jan. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fordítva kérdező.
2014. jan. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyi,hogy kicsit több tapasztalat lesz szerintem az embernek,habár pont én beszélek,még nekem is csak egy volt, és nem is kell több.D:
2014. jan. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem éppen... ha valakit nagyon szeretsz, akkor ő az. Bár én szerintem nincs olyan, hogy "igazi", csak olyan, aki szeret, és viszont szereted, és békében meg tudtok lenni egymás mellett, boldogan. Az igazi nekem az, akivel a szerelem mellett a legtöbb esetben megvan az egyetértés, kompromisszum.
2014. jan. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PearlDiver ***** válasza:

A tapasztalathiányt már 1 normális kapcsolat is meg tudja szüntetni. Na jó, egy szakítás sem árt azért.

A nagy számok törvénye szerintem inkább úgy érvényesül, hogy aki elégedetlen a kapcsolataival, és mindig mást, jobbat akar, emiatt egyikből a másikba ugrál, az előbb-utóbb kiábrándulhat és elveszti a hitét abban, hogy egyáltalán létezik olyan, hogy igazi. Így lesznek a kiégett, kiélt, koravén huszonévesek.

Nem a kapcsolatok számától függ ez, hanem attól, hogy mennyire vagy nyitott a jóra! Tehát valódi értékeket keresel-e a partnereidben, mint pl. őszinteség, hűség, megbízhatóság, figyelmesség, kitartás, türelem, önzetlenség stb.

Ha még ezen kívül a gördülékeny kommunikációra is képes vagy, akkor már csak nyitott szemmel kell járni a világban, normális társaságokba járni, téged érdeklő dolgokat csinálni, így nagoyn kicsi az esélye, hogy ne találkozz az igazival, akiből egyébként tévedés, hogy csak egy van, átlagos ember élete során legalább 10 olyan ellenkező neművel találkozik, akiből lehet úgynevezett Igazi!

2014. jan. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ha előtte nincs senkid, is tudod hogy ő más. Az ember a szívével szeret, és nem a lágyékával. :)"


Osztanám ezt a véleményt. Mert a férjemre teljesen ráillik.


Én vagyok az első kapcsolata, és tudta, megérezte, hogy soha nem találna nálam jobban hozzá illő párt. Azt mondta, a lelki társa vagyok. És ez tényleg így van. Annyira nagyon egymáshoz passzol a személyiségünk. Illetve külsőleg is bejövünk egymásnak.


Szerelmes lett. Innentől leszarta hogy vannak még egy csomóan a világon akiket nem dugott meg..nem próbált mással párkapcsolatban lenni. 22 éves fejjel elvett feleségül. Én akkor 25 voltam. Imádjuk, szeretjük egymást, és boldogok vagyunk.


Én sem vittem túlzásba, számtalan első randim volt, és 5 hosszabb rövidebb kapcsolat után ismertem meg őt, és azonnal tudtam, hogy ő az igazi!!!!


27/N

2014. jan. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!