Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátomat hogy legyen romantikusabb?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátom de néha hiányzik,hogy nem jegyzi meg az új(méregdrága)Ruhámnál hogy csinos vagy az ilyen kis apróságok is jól,esnének de nem mond ilyenek. 5 hónap altt egyszer sem kaptam még tőle virágot vagy ilyesmiket.Hogyan vegyem rá hogy legyen romantikusabb?

2014. jan. 11. 02:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Romantikusabb? A romantikus, az azt jelenti, hogy regényes, vagyis olyan, amilyennek a leányregények hőseit írták le. Tehát, azt szeretnéd, hogy a barátod egy fiktív tökéletes ideálnak legyen az első valós megtestesítője?
2014. jan. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy csak viccelek.


Szerintem ne "vedd rá" sehogy, mert nem a gyereked, hogy nevelni kelljen, és megváltoztatni sem tudod őt.


Én inkább a kommunikációra helyezném a hangsúlyt. A lényeg, hogy senkihez ne hasonlítsd. Ne mondj neki ilyeneket, mint pl. "Hát hallod, micsoda pasija van ennek a Líviának! 3 fogásos vacsorára vitte egy méregdrága étterembe, aztán pedig elvitte a kedvenc darabjára. Te is lehetnél néha ilyen romantikus". Semmiképp ne piszkáld, vagy kelts benne bűntudatot.


Egyszerűen mondd el, hogy a te önbizalmadnak szüksége van némi pozitív megerősítésre, tehát olykor egy kis csokoládé, virág, néhány bók és ölelés sokat javítana a lelki állapotodon, és az életminőséged is javulna ezáltal.


A legvalószínűbb egyébként, hogy Ő ilyen típus. És nem valószínű, hogy drasztikusan meg fog változni. Ha empatikus, gondoskodó, védelmező típus, akkor biztosan jobban fog figyelni a "lelki biztonságodra", amennyiben őt is beavatod a félelmeidbe, vívódásodba. De szerintem soha nem lesz olyan belőle, aki verseket ír rólad, és minden szombat este vörös rózsával a kezedben visz a partra sétálni és szeretkezni. Szerintem ne próbáld megváltoztatni, úgysem menne és csak magadra haragítanád vele.


20/F

2014. jan. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Attól, hogy nem hangoztat ilyen vacak dolgokat, még szeret téged.

Biztos úgy gondolja, hogy a méregdrága(húha) ruhád nélkül is szép vagy.

De szerintem alapból nem romantikus féle a gyerek, ha 5 hónap alatt nem tett semmi ilyesmit. Azt nem értem, hogy ha neked a romantikusabb típusú fiúk jönnek be, miért nem olyannal jöttél össze aki az is?

2014. jan. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a legtöbb fiút marhára nem érdekli a lányok ruhája. legyen akármilyen drága...
2014. jan. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A másik: lehet, hogy egyszerűen zárkózott a párod, vagy neki sincs önbizalma ehhez. Ezt is érdemes figyelembe venni, vagyis, mielőtt bármi szemrehányást tennél neki, próbáld alaposan az Ő szemszögéből is végiggondolni a dolgot, és legalább annyira törődj az Ő igényeivel, biztonságával és kényelmével, mint a sajátoddal.
2014. jan. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Szerintem nem tudod rávenni valaki vagy olyan vagy nem. Próbálj meg nézni vele romantikus filmeket és közben mond hogy ez meg ez a jelenet mennyire tetszett és talán kapcsol. Lehet hogy csak fantázia hiányban szenved.
2014. jan. 11. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egy módon lehetséges ez.

mutasd meg neki,hogy mi a romantika.

várjad otthon hangulatos vacsival,borral,rózsaszírmokkal stb.

ezt látva valószínűleg viszonozni fogja,vagy előáll még jobb ötletekkel.

de amit te nem tudsz megadni azt semmilyen jogon nem várhatod el a másiktól.

2014. jan. 11. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert ha romantikusabb lenne, már nem kéne neked.
2014. jan. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!