Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tuldramatizaltam vagy jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tuldramatizaltam vagy jogosan szakitottam?

Figyelt kérdés

A baratom sokszor flortolgetett mar mas lanyokkal(egyszer titokban a hatam mogott is talalkozott 1x...allitolag nem tortent semmi, ezt elneztem.) 1hete tortent a dolog, a baratom elment egy "regi lanyismerosevel" vasarolni, majd utana felment a csajhoz. Telefonon szutan nem ertem el, azt se tudom mikor ert haza(tesoja allitasa szerint ejfelre......) nem kell atomfizikusnak lenni sztem, hogy mi tortent kettojuk kozott, persze a baratom tagadta es meg o kert engem szamon, higy mit balheztam amiatt, hogy talalkoztak.Majd ilyen kamu stoveggel allt elo, hogy nrki lemerult a telefonja... Ot meg se viseli a szakitas, szerinte en egy aprosag miatt dobtam ki... Egyebkent 3eves kapcsolatrol van szo, soha nem gobdoltam volna rola, hogy valaha is megcsal. De persze, ha azt az esetet nezzuk, hogy nem tortent semmi, szerintem az se normalis, ha utana atmegy a csajhoz. Ja es azt kihagytam a sztoribol, hogy ok mielott mi osszejottubk volna 4evvel ezelott lefekudtek.

Ti hogy latjatok ezt a helyzetet?? 22L


2014. jan. 11. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy kidobtad. Keress valakit, aki tényleg megbecsül.
2014. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Költőnő? ***** válasza:
100%
könnyen lehet, h ezúttal valóban nem történt semmi, de ha a párom rendszeresen flörtölgetne mással, nálam már az elve szakító ok.
2014. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!