Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes folytatni a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni a kapcsolatot, ha már nem tudom egyenlő félként kezelni a barátomat?

Figyelt kérdés
Ahogy egyre jobban megismertem, egyre több olyan tulajdonsága jött elő, ami miatt már úgy érzem, nem tudom őt tisztelni, és egyenlő félként sem tudom tovább kezelni őt. Hogy szeretem-e vagy sem, már magam sem tudom. De már nem úgy tekintek rá, ahogy az elején.
2014. jan. 11. 18:11
 1/2 Galaxis. ***** válasza:
nem érdemes :)
2014. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Költőnő? ***** válasza:
valóbannem:)
2014. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!