Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme így folytatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így folytatni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, már együtt lakom a párommal aki 25. Szeretem, és egyszerűen nem akarom őt elveszíteni, de nagyon magányos vagyok ebben a kapcsolatban, és érzem ha ugyanígy folytatódik én idegileg teljesen tönkremegyek. Nincs itt senkim, akivel meg tudnám beszélni a dolgokat, gyűlölöm a falut ahol lakunk, és egész nap csak a házban ülök, emiatt már kezdek bekattanni. Majdnem mindennap veszekszünk, én mindig kiborulok, sírok , ő ilyenkor nem törődik velem, sőt engem hibáztat. Már 2-szer elköltöztem tőle, de mindig visszajöttem mert hiányzott. Úgy érzem hogy nem mehet így tovább, de nélküle sem tudnám elképzelni az életemet. Normális válaszokat várok, esetleg hasonló problémával küszködő emberek segítségét is várom.
2014. jan. 11. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Átmentem nagyon hasonlón. Tanulságom: ahogy egyre több a veszekedés és utálok is ott lenni ahol ez folyik, onnan le kell lépni mert csak magam (és egymást) szivatom. 25/F

Aztán az élet megy tovább. De fontos hogy ilyenek miatt jobban megismertem önmagam, hogy milyen életkörülményekre, lakhelyre van szükségem.

2014. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"ő ilyenkor nem törődik velem, sőt engem hibáztat" - bocs, hogy ezt mondom, de eléggé nagy bunkó, ha a saját hibáit sem képes elismerni, mint ha ő olyan szent lenne, holott a világon senki sem tökéletes! Az ilyen miatt ne bánkódj, szakíts vele, van még bőven olyan fiú, aki rendes, megbecsül, és aki mellett ugyanilyen boldog lehetsz! Kitartás! :)

26/F

2014. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!