Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg lehet az osztálytársam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lehet az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk osztálytársak,mindig is furcsáltam.

Vállig érő haja van,hosszú frufruval,néha vasalja is,feszülős ruhákat hord,nyakláncot,karkötőket,kettő fülbevaólja van a bal cimpájába,sőt,még cartilage/helix piercingje is van. Oh,és még gyűrűt is hord... Azt szokták Rá mondani,hogy animés,de sokak szerint inkább meleges...

Nincs Vele semmi bajom,sőt,tényleg bírom,jó arc,jó humora van,az értékrendje is rendben van,szereti a rock zenét,a horror filmeket,rajzolni,nem iszik,nem cigizek,nem badázik,nem szív füvet,se semmi hasonló. De! Szinte mindig lányokkal van,agyon-vissza ölelgetik egymást,nevetésnél kidugja a nyelvét,a füzetei tele vannak rajzokkal,szereti az ékszereket,nagy anime rajongó,rajzfilmekért is odáig van,és szinte az összes lány álmaik pasijának tartja,Ő viszont mindegyiket visszautasítja. Pedig kifejezetten szép lányokról van szó! Ha netán szóba kerül a szex,teljesen hidegen hagyja,viszont ha a lányok az ablaknál csüngenek,hogy ott egy helyes pasi,mindig ott van...

Szerintetek? Nem ítélem el a másságot,csak érdekel,hogy vajon ferde hajlamú lehet e!

vagy mi utalhat még arra,hogy a saját neméhez vonzódik?

Előre is köszönöm az értelmes,hasznos válaszokat! :)



2014. jan. 11. 19:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az.
2014. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem irigy vagy és így próbálod túltenni rajta magad.
2014. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mint már említettem,csak érdekel,hogy meleg lehet e. :)
2014. jan. 11. 19:40
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
nem ítéled el, csak ferde hajlamnak tartod.. mit érdekel?
2014. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Pusztán kíváncsiságból.
2014. jan. 11. 20:04
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ha leírod a melegség összes jellemzőjét és utána még megkérdezed hogy mi utalhat még rá akkor te vagy vak vagy vagy én nemtudom . Hány évesek vagytok? ugye olyan 14?
2014. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

17 évesek vagyunk.

Ami azt illeti nem nagyon vagyok jártas meleg témákban,nem tudom,hogy mik a melegség jelei,nekem ezek a szembetűnőek.

2014. jan. 11. 20:29
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nagyjából ezek, amiket leírtál, de teljesen biztos sohasem lehetsz benne.
2014. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, nincs egyértelmű jele. Kérdezd meg tőle. Vagy úgy hogy egy öreg barátom szokta, van kamu facebookja és ott kérdezi meg a kiszemelt srácokat.
2014. jan. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha lányok a legjobb barátai, de csak barátok, az jel. A többi alapján ma márfull hetero is lehet.

Amúgy ha nem ítélet el, akkor miért használsz lealacsonyító kifejezést, mint a "ferde hajlamú"?

2014. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!