Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldódjak fel az ágyban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldódjak fel az ágyban? Nem olyan rég vesztettem el a szüzességem.

Figyelt kérdés
Múltkor én voltam felül,úgy nem volt jó,mondtam is a barátomnak,így helyet cseréltünk,én voltan alatta,úgy jó volt.Kicsivel később én voltam felül,akkor már nem voltam feszült,egészen élvezhető is volt.Hogyan oldódjak fel?Ha sötétben próbálnánk?Barátom úgy nem nagyon szeretné,mert úgy nem látni..Igazából csak az elején zavart.17/L
2014. jan. 11. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
sósav
2014. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Hogy oldódj fel?? Hát nem a sötéttől. A párodnak kellene elérnie, hogy teljes mértékben ellazulj, mert aaanyira felizgatott, mindezt még mielőtt nagy sietségében betenné.... -.-
2014. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Majd szépen lassan bejárat téged a barátod. Nullkilóméteres lányoknál sokszor van hasonló mint amit leírtál. Ne görcsölj rajta, nyugodtan mondd el barátodnak te hogy szeretnéd, esetleg kerresetek kompromisszumot. Pl utolsó exem én is félhomályban dugtam, mert ő sötétban akart dugni mindig, én meg világosban :)
2014. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Mi a kvanydért baszol, ha szégyellős vagy? Berosálok a mai emberekből.
2014. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hosszabb előjátékkal.
2014. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ő is kezdő,neki én vagyok az első,nekem ő,ígx tapasztalatunk csak az van,amennyit felfedeztünk.felizgulok és kívánom is,csak néha félek hogx neki az úgy éppen nem lesz jó,vagy bénázom.ha kérdezi mit szeretnék,nem tudok rá mit mondani,és ha visszakérdezek ő sem..lehet az a baj,hogy nincs nagyon tapasztalatunk,de azon csak az idő tud segíteni,nem?
2014. jan. 11. 20:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor először ne dugjatok, hanem fedezzétek fel egymás (és magatok?) testét?
2014. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dugjatok tapasztaltakkal és ők bevezetnek a testiség szépségeibe!
2014. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,lehet a hosszabb előjáték hiányzik,mert sokat pettingeltünk mielőtt sor került volna a szexre,azóta meg éppen hogy csak van valami,mielőtt betenné.köszönöm mégegyszer!
2014. jan. 11. 20:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Az kellemetlen. Ne hagyd magad!
2014. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!