Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit tennétek, ha?

Figyelt kérdés

Egy igényes, jó kinézetű lány egy messzebbi ( 100km-re lévő ) városból bejelölne titeket facebookon, 0 közös ismerőssel? Arra gondolnátok hogy csak szórakozik valaki?


Mellesleg a lány én vagyok, és nagyon bejön a srác, már régóta "kiszemeltem" a neten.


Szeretném megismerni és találkozni vele, de nem tudom hogy kezdjek bele, mert messze lakik, teljesen ismeretlenek vagyunk egymásnak, és lehet tolakodásnak venné a közeledésem, vagy netán azt gondolná, kamu profil.


2014. jan. 11. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném tőled, hogy honnan ismerjük egymást. Aztán ha leírod, hogy ismerkedni akarsz, benne lennék szerintem. Ha pedig nekem is tetszel, még találkoznék is veled később. De ezzel mindenki így van szerintem.
2014. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valsz arra gondolnék, hogy csak kamu az egész, de személy szerint, ha bejönne a csaj, azért kideríteném, mi a helyzet...
2014. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem te jelöltél be?


Mert nálam pont ugyanez van. :D

2014. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát egyszer bejelölt egy nő akit soha az életben nem láttam. Egy távoli ismerősöm távoli ismerőse lehetett. Nem igazoltam vissza és ennyi. :)


Azóta kicsit barátságosabb vagyok mondjuk. Ha megint ilyen lenne, legalább ráírnék, hogy ki Ő és mit szeretne, aztán a többi attól függ.


22/F

2014. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!