Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szeretem, vissza szeretném kapni Őt.

Figyelt kérdés

Barátommal 2 évig voltunk együtt.Ma szakított.Igazából semmi olyan nagy dolog nem történt a kapcsolatunkban hogy megcsalás,vagy valami.Hanem sok apró dolog amiben mindketten hibásak vagyunk,de főként én. Nagyon szeretem is vissza szeretném kapni,bebizonyítani hogy nem kell apróságok miatt feladni egy kapcsolatot. Facebookon letiltott,hiába hívom nem veszi fel.Mindketten szeretjük egymást,ő is szeret engem ebben biztos vagyok.

Ti hogy kezdenétek?


2014. jan. 11. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:

A telefont azért nem veszi fel mert nem akar már veled beszélni fb-n - is ezért tilthatott le.

Egy darabig ne keresd őt, tudom hogy fáj, meg szeretnél vele beszélni, de ő így döntött hogy nem akarja veled felvenni a kapcsolatot, biztos szeret még téged, és ezért akar elfelejteni, mert ha tovább beszélgetnétek akkor neki is fájdalmasabb lenne.

Nem tudom mi volt a hibád/hibáitok, de valószínű már ebbe belefáradt és ezért szakított veled.

Talán még menthető a kapcsolat de pár napig ne keresd őt, lehet csak nyugodtság kell neki.

Sajnálom hogy ez történt veled, komolyan.

2014. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!