Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza akarom kapnimit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maddam kérdése:

Vissza akarom kapnimit tegyek? 16\L 2 évet voltunk együtt

Figyelt kérdés

vissza akarom kapnimit tegyek ?

16\L

2 évet voltunk együtt


Szakitottam a barátommal 2 hónapja de leültunk egy kávét meg inni és beszélgetünk neki van újj barátnője nekem ujj barátom de nem szeretem . ő azt mondta nem szeretti a barátnójet de jobb ha van mellete valaki mint hogy nincs meg azt mondta meg mindig érez irántam es én is iránta szerettem nagyon . és mikor mentünk haza azt is mondta szerett még mindig . Mit tegyek?


2014. jan. 12. 02:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Te már 16 évesen is kávézol? :ooooo
2014. jan. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ülj le, 1-es! az ujjbarátodnak meg mondd meg hogy egy kézből van kinőve.
2014. jan. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
kappuchinot ittam nem mindegy ? segitsettek ...
2014. jan. 12. 02:31
 4/15 xtazin ***** válasza:
Elsőnek tanulj meg helyesen írni, aztán ha elmondtátok egymásnak hogy még mindig szeretitek hol a gond ?
2014. jan. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért jársz olyannal akit nem szeretsz? És miért nem beszélsz meg mindent őszintén a pasival? Amúgy mit vársz tőlünk? Egyáltalán miért szakítottatok?
2014. jan. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Először is szerezz egy nyelvtan könyvet.

Második lépésként szerezzetek egy ásót.

Harmadik lépésnek pedig ássátok el magatokat jó mélyre,mert undorító,hogy csak játszotok a párotokkal mert nem is szeretitek,csak jó,hogy van mellettetek valaki.Gyönyörű,mondhatom.

2014. jan. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
a másik lány miatt .. én ráküldtem a lányt és a barátom visszonozta és elhagytam de kiderült nem is szereti ezt a lányt ... féltékeny voltam azért csináltam elrontottam mindent
2014. jan. 12. 02:38
 8/15 anonim ***** válasza:
Hova küldted a lányt?
2014. jan. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
diszgráfia/diszlexia?
2014. jan. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem csak diszgráfia! :D
2014. jan. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!