Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal, akivel nagyon jol el tudtok beszelgetni, szinte egész nap, csak mondjuk pattanásos? Nem nagyon! A pattanás eltűnik egy idő után. Most ne mondjátok, hogy nagyon felszines vagyok, mert nem.

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha nem járnék ilyennel! fuuj
2014. jan. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kűldesz képet privibe?:)
2014. jan. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze.
2014. jan. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem el is vett aférjem..

Sajnos a pattanások nem múlnak minden esetben el..

Nekem nikkel allergia okozza, egész életemben ciklikusan gobökkel az arcomon, nyakamon fogok élni.

Serencsére egészen jól kordában tartom, de nem lehet nikkelmentesen étkezni(szinte minden zöldség, krumpli,molajos magvak... Stb..


Ha hiányom alakul ki, muszáj ennem e vitamin esetében pl diót..akkor 2 hőnapig úgy nézek ki mint aki kirügyezett.....



Remélem neked tényleg elmúlik:)


Szerintem ah minden más tekintetben rendben vagy, tehát a személyiséged nem túl visszahúzódó, nyitott vagy az emberekkel, kedves vagy , szép a hajad...szb...akkor csak a pattanás nem lesz akadálya a kapcsolatnak


26/n

2014. jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igenis felszínes vagy ha néhány pattanás visszatartó erő. Mi lenne ha kerekes székes lenne a lány vagy a kapcsolatotok alatt érné valami?külsejét hátrányosan érintő dolog? Rögtön elhajitanád ne mondd hogy nem. Felszínes vagy. Valaki betegség miatt olyan és a magadfajtaknak hála nem is nagyon mer ismerkedni...
2014. jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!