Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy sokkal idösebb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sokkal idösebb férfi (esetemben 16 évvel idösebb) miért imàdja ha a nöje sokkal fiatalabb?

Figyelt kérdés
Pl kisebb a megcsalàs esélye!? Gondolom hamàr van egy szép fiatal baràtnöje nem nézeget màsfele?!
2014. jan. 12. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egyik oka igen ez, amit írtál. Sok válás a párok 50 körüli korában van, mert akkor a fickó még jól tartja magát, de egy 50 körüli nő, tisztelet a kivételnek, sokkal idősebbnek néz ki, mit a pasija. Ebből adódik, ha egy fickó 30-40 évesen egy 10-15 évvel fiatalabbal jön össze, őt kisebb az esélye jóval, hogy majd lecseréli, a kapuzárási pánikja miatt, ami köztudott létezik...
2014. jan. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

vagy pedofil a csávó, vagy a lánynak van apakomplexusa. egy időben nekem is volt idősebb barátom(csak 8 évvel volt tőlem idősebb), de borzalmas kapcsolat volt. nemrég meg egy 15 évvel idősebb csávó próbálkozott be nálam, de elhajtottam. szerintem ez már beteges.


magamból kiindulva, nálam nem működne egy ilyen kapcsolat. a férfi már majdnem 40 éves, szerintem szeretne családot, de én nem akarok még ezen gondolkodni. ez egy példa a sok közül.

2014. jan. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert frissebb a megjelenése, simább, feszesebb a bőre és mert könnyebben manipulálható egy fiatal lány. Am ez a megcsalás dolog érdekes, mert azt veszem észre az ilyen pároknál, h a pasi betegesen féltékeny, szinte zsarnokoskodó, mert tudja, h a fiatal kiscsajra sokan pályáznak és az bármikor leléphet.
2014. jan. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Igen, ez az ötvenes férfi vs. ötvenes nő kérdés ez érdekes. Nem tudom miért van, de már negyven felett is észre lehet venni.

36 F

2014. jan. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedofil
2016. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!